reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Hej. Czujecie się jak w ciazy ? 😅😅 U mnie 7 tydzień dziś zaczynamy według om ale poza brakiem okresu i bólem piersi nic nie dolega mi 😅
 
reklama
Dziewczyny czy dostajecie maile o wpisach na forum? ja pokasowałam powiadomienia i nadal otrzymuję dużo maili :( a nie chcę :)
 
Ja wczoraj 7+0 i czułam się znakomicie aż dziwnie 😂 a dzisiaj znowu zmęczona i z klucha w gardle. No i piersi oczywiście bolą cały czas :D
Jejku jak ja wam zazdroszczę
Ja jestem w trakcie 7 tyg wg terminu miesiączki , aplikacja mówi 6+4
O ile we wtorek czułam się okey
Tak wczoraj masakra zasnęłam i nawet mąż dzisiaj mi pisał że spałam jak zabita
Dzisiaj od rana mdłości - tylko budzę się rano i myślę och kolejny dzień z mdłościami
Już nawet nie mam ochoty jeść
Nie mogę też szybko chodzić czy wykonywać szybkich ruchów bo mam odruch wymiotny ale bez wymiotów dziwne to jest
Codziennie myślę sobie och dzisiaj będzie dzień kiedy zaczną się wymioty ☺️
Kawa mnie odrzuca, po ulubionej zielonej herbacie miałam mdłości
Lidla prędko nie odwiedzę - na dziale pieczywa już mi staje gula i mam odruch wymiotny
Dzisiaj w pracy wszystko sprawdzam 10 razy
Odkręcam butelkę z wodą po czym ją tak zostawiam i potem patrzę o odkręcona butelka
 
Jejku jak ja wam zazdroszczę
Ja jestem w trakcie 7 tyg wg terminu miesiączki , aplikacja mówi 6+4
O ile we wtorek czułam się okey
Tak wczoraj masakra zasnęłam i nawet mąż dzisiaj mi pisał że spałam jak zabita
Dzisiaj od rana mdłości - tylko budzę się rano i myślę och kolejny dzień z mdłościami
Już nawet nie mam ochoty jeść
Nie mogę też szybko chodzić czy wykonywać szybkich ruchów bo mam odruch wymiotny ale bez wymiotów dziwne to jest
Codziennie myślę sobie och dzisiaj będzie dzień kiedy zaczną się wymioty ☺️
Kawa mnie odrzuca, po ulubionej zielonej herbacie miałam mdłości
Lidla prędko nie odwiedzę - na dziale pieczywa już mi staje gula i mam odruch wymiotny
Dzisiaj w pracy wszystko sprawdzam 10 razy
Odkręcam butelkę z wodą po czym ją tak zostawiam i potem patrzę o odkręcona butelka
No ja może i nie mam aż takich mdłości ale też jest mi niedobrze, czuję się jak na kacu tak jak już wcześniej pisałam. Nie mam na nic siły a jeszcze idę dzisiaj na noc do pracy i już mi się chce płakać na samą myśl że mam wstać i się ogarnąć 😂
 
Hej....
To mój ostatni post tutaj. Właśnie wracam od ginekologa. Pęcherzyk się zapada, krwiak wypełnił całą macice. Zarodek bez tetna. To moje drugie poronienie... trzymam za Was kciuki dziewczyny!
jejku bardzo ci współczuję
wiem że to słabo teraz zabrzmi ale będzie dobrze <3
 
reklama
Do góry