reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Jestem po….
Wszystko dobrze 😍 jest zarodek i echo zarodka,serduszko coś już momentami USG wyłapywało ale zarodek jeszcze za malutki
Wszystko jest dobrze z om 6+6 a z USG i długość cyklu 5+6
Kontrola za 10 dni
Dziękuję za wsparcie wyszłam to się normalnie popłakałam partnerowi w ramię🫢
Jaki rozmiar okruszka ? 🥰 No to idziemy praktycznie łeb w łeb 😁 będziemy razem tupać przed porodem
 
Hej. Czujecie się jak w ciazy ? 😅😅 U mnie 7 tydzień dziś zaczynamy według om ale poza brakiem okresu i bólem piersi nic nie dolega mi 😅
Nie podnoś mi ciśnienia 😂🙈 ja już zaliczyłam wymioty, mdłości grrr...coraz częściej i coraz silniejsze, nie mam mocy i generalnie mogłabym zniknąć na najbliższe 10 tygodni
 
Hej....
To mój ostatni post tutaj. Właśnie wracam od ginekologa. Pęcherzyk się zapada, krwiak wypełnił całą macice. Zarodek bez tetna. To moje drugie poronienie... trzymam za Was kciuki dziewczyny!
Ogromnie mi przykro 😥 współczuję. Jeszcze się uda. Bądź dobrej myśli. Przesyłam uściski ❤️
 
reklama
Do góry