reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

U mnie to pierwsza ciąża, więc nie mam żadnych innych złych lub dobrych doświadczeń, ale od samego początku mam po prostu takie przeczucie, że będzie dobrze. Potem dobre wyniki i przyrosty bety i ostatnia wizyta też potwierdziła, że jest ok. Wiadomo jakiś tam podświadomy niepokój jest i wszystko się może wydarzyć, ale myślę, że nastawienie plus dbanie o siebie i odpoczywanie to podstawa, którą możemy zrobić, na resztę za bardzo nie mamy wpływu :( Ja też jestem zdania, że złe myśli przyciągają złe rzeczy i nastawiam się, że będzie wszystko dobrze i dzięki temu jestem spokojna. Też każda wizyta w toalecie i każda pobudka rano jest zawsze niewiadomą i myślę, że to jest po prostu normalne, że będziemy się bały tego krwawienia. Ale najważniejsze jest nastawienie - przynajmniej ono u mnie robi jak na razie dużą robotę :) i niemyślenie tylko o tym, ale dobry serial, spacer, jakieś wyjście na obiad to też jest ważne żeby trochę przewietrzyć głowę. :)
 
reklama
Jestem po….
Wszystko dobrze 😍 jest zarodek i echo zarodka,serduszko coś już momentami USG wyłapywało ale zarodek jeszcze za malutki
Wszystko jest dobrze z om 6+6 a z USG i długość cyklu 5+6
Kontrola za 10 dni
Dziękuję za wsparcie wyszłam to się normalnie popłakałam partnerowi w ramię🫢
 

Załączniki

  • 9CD06E36-BF07-45BD-9737-B33C50F303B7.jpeg
    9CD06E36-BF07-45BD-9737-B33C50F303B7.jpeg
    8,6 KB · Wyświetleń: 49
Jestem po….
Wszystko dobrze 😍 jest zarodek i echo zarodka,serduszko coś już momentami USG wyłapywało ale zarodek jeszcze za malutki
Wszystko jest dobrze z om 6+6 a z USG i długość cyklu 5+6
Kontrola za 10 dni
Dziękuję za wsparcie wyszłam to się normalnie popłakałam partnerowi w ramię🫢
mega super :) gratulacje ;)8-)8-)8-)8-)
 
Tak, lecę jak minie 1 trymestr na Majorkę 🙄 wakacje planowane już wcześniej, mam wizytę u gina przed wylotem, po przylocie + prenatalne po. Lekarz na ten moment nie widzi przeciwskazan, przepisze mi luteinę w razie gdyby… oraz wykupuje najwyższe ubezpieczenie. Sporo koleżanek było w trakcie na wakacjach, więc staram się żyć tą myślą i nie stresować
polecam zabrać kartę EKUZ
 
reklama
Tak, lecę jak minie 1 trymestr na Majorkę 🙄 wakacje planowane już wcześniej, mam wizytę u gina przed wylotem, po przylocie + prenatalne po. Lekarz na ten moment nie widzi przeciwskazan, przepisze mi luteinę w razie gdyby… oraz wykupuje najwyższe ubezpieczenie. Sporo koleżanek było w trakcie na wakacjach, więc staram się żyć tą myślą i nie stresować
Byłam na Majorce teraz na przełomie 4/5 tygodnia. Również urlop zaplanowany wcześniej więc nie chciałam rezygnować. Miałam kartę Ekuz plus ubezpieczenie w razie co. Duphaston również zabrałam, został mi z poprzedniej ciąży (nie przydał się)
I było super. Nie myślałam o ciąży, mogłam się zrelaksować. Czas szybko zleciał. Polecam 🫶
 
Do góry