reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Dziewczyny dzięki za porady w związku z wakacjami. Apropos samopoczucia w ciąży dziś kiepski dzień mianowicie pokłóciłam się z najbliższymi i mam wrażenie że emocjonuje się dwa razy bardziej - nerwy, łzy. Staram się to szybko olać i poukładać myśli żeby nie stresować dziecka, oby wszystko dziś było dobrze 😢
 
Dziewczyny dzięki za porady w związku z wakacjami. Apropos samopoczucia w ciąży dziś kiepski dzień mianowicie pokłóciłam się z najbliższymi i mam wrażenie że emocjonuje się dwa razy bardziej - nerwy, łzy. Staram się to szybko olać i poukładać myśli żeby nie stresować dziecka, oby wszystko dziś było dobrze 😢
to dziś chyba jakiś dzień taki... Ja też się kłóciłam ale z mężem prawie cały dzień 😒 staram się nie denerwować i nie stresować ale nie umiem za bardzo
 
Dziewczyny dzięki za porady w związku z wakacjami. Apropos samopoczucia w ciąży dziś kiepski dzień mianowicie pokłóciłam się z najbliższymi i mam wrażenie że emocjonuje się dwa razy bardziej - nerwy, łzy. Staram się to szybko olać i poukładać myśli żeby nie stresować dziecka, oby wszystko dziś było dobrze 😢
i dodatkowo stres bo jutro ginekolog
 
Hej.
Jutro rano lecę do Polski, a w poniedziałek rano jestem umówiona do ginekologa, a wieczorem samolot powrotny 😊
Z objawów tylko bol piersi (ktore sa juz rozmiar większe) zawroty glowy i mega zaparcia.Poza tym czuję się świetnie 😊 Być może to też zestaw witamin, który biorę.W Norwegii jest jeden zestaw witamin na całą ciazę niezależnie od czasu jej trwania. Dawka dzienna to 4 tabletki.Jedna to zestaw witamin + ekstrakt z borówek, druga to wapń z magnezem, nr 3 i 4 to olej rybny, Omega 3, DHA i
EPA.
 
reklama
Do góry