reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Hej. Czujecie się jak w ciazy ? 😅😅 U mnie 7 tydzień dziś zaczynamy według om ale poza brakiem okresu i bólem piersi nic nie dolega mi 😅
Wrotka powiem Ci że ostatnimi dniami czuję się jak w ciąży, jestem zmęczona, rozdrażniona, czuję się jak bym była przeziębiona albo na kacu. Normalnie prowadzę aktywny tryb życia, jak mam czas wolny to i tak znajdę zajęcie, w domu mam posprzątane, ugotowane, upieczone, pies wyspacerowany a ja dalej pełna sił, a teraz? Wstaję rano i myślę żeby przetrwać do końca pracy po czym padam jak mucha, robie tylko to co muszę 🙈 mam nadzieję że niebawem odzyskam swoją życiową energię bo sama siebie nie poznaję
 
reklama
Wrotka powiem Ci że ostatnimi dniami czuję się jak w ciąży, jestem zmęczona, rozdrażniona, czuję się jak bym była przeziębiona albo na kacu. Normalnie prowadzę aktywny tryb życia, jak mam czas wolny to i tak znajdę zajęcie, w domu mam posprzątane, ugotowane, upieczone, pies wyspacerowany a ja dalej pełna sił, a teraz? Wstaję rano i myślę żeby przetrwać do końca pracy po czym padam jak mucha, robie tylko to co muszę 🙈 mam nadzieję że niebawem odzyskam swoją życiową energię bo sama siebie nie poznaję
To samo, byle do końca 1 trymestru i liczmy na powrót do normalności!
 
Hej....
To mój ostatni post tutaj. Właśnie wracam od ginekologa. Pęcherzyk się zapada, krwiak wypełnił całą macice. Zarodek bez tetna. To moje drugie poronienie... trzymam za Was kciuki dziewczyny!
Trzymaj się dags😢łączę się z Tobą w bólu 🥹.
 
Ja na tym l4 oszaleję do 4.06, mam milionowymi w głowie i nie wiem czego się spodziewać z objawów tylko ból piersi i jestem opuchnięta już cała, ale praktycznie nie mam mdłości a wcześniej miałam za każdym razem, dlatego nie wiem czego się spodziewać u lekarza, więc że nie mogę tego zmienić bo co ma być to będzie ale stres jest silniejszy :(
 
No idziemy łeb w łeb 😂 mój 0,34cm 🥰
Nie wspominając o tym, że lekarka rzuciła..."żeby się nie okazało, że będą bliźniaki bo tu mi się obraz nakłada, no nic.. zobaczymy za 4 tygodnie" 😂😂😂 ale raczej jest jeden (ufff)
ale super ja idę 4.06 z racji wcześniejszych poronień u mnie jeden jak nic 😁
 
reklama
Do góry