reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Ja 🙂 mam 37, czyli jak wszystko pójdzie dobrze urodzę w wieku 38. I to będzie moje pierwsze dziecko. Też się stresuje czy wszystko będzie dobrze i czy dziecko urodzi się zdrowe. Pocieszam się że są kobiety, ktore rodzą później i dzieci są okazami zdrowia. Kuzynka mojego męża urodziła w wieku 39 i 42 i dzieci są wspaniałe. My robiliśmy badania kariotypu i wyszły nam prawidłowe, wiem że to nie wyklucza chorób, ale tak sama siebie pocieszam, że może zmniejsza ryzyko...Ja ogólnie jestem panikara w tej ciąży, więc wierz mi, że w głowie mam milion myśli, że coś może pójść nie tak, dlatego łapie się każdej okazji, aby samą siebie przekonać, że musi być dobrze 😊
Pierwszy syn jak miałam 35 , drugi dokładnie 40 i 4 dni a jak tu pójdzie dobrze to już 42 😂
 
reklama
Ja mam teraz 35 🙃 jeśli poród będzie w styczniu to urodzę w wieku 36 😉
Też znam wiele mam , koleżanka urodziła pierwsze dziecko też jakoś mając 36 lat bo późno poznała miłość swojego życia 😁

Ja mam wiele obaw - nieprzespane noce 😭 ciało po ciąży 😭 jednak dziewczyny które rodzą mając 20 parę lat - tak do 30tki , no lepiej to znoszą bo sama widzę po sobie jak mam zarwaną noc to jestem nie do życia a kiedyś po imprezie chodziłam do pracy 😜 chociaż otaczam się raczej aktywnymi kobietami i widzę że po ciąży jeśli działa się sumiennie dziewczyny wracają do formy - staram się tak sobie tłumaczyć

Ja badań kariotypu nie robiłam - cieszę się że u ciebie wyniki sa prawidłowe 🙂
Oj tak, też pamiętam te czasy, gdy można było cały weekend balować, a teraz impreza w piątek a ja do niedzieli dochodzę do siebie 🫣
Ale ogólnie nie czuje się na swoje lata, nie mam obaw, że będę najstarszą mamą w przedszkolu/szkole. Cały czas mówię że mentalnie zatrzymałam się na dwudziestce 😉
Na pewno nie dojdziemy do formy tak szybko jak dziewczyny ponad 10 lat młodsze od nas, ale to chyba kwestia dbania o siebie, genów i figury. Ja do najszczuplejszych nie należe, pewnie ze 4 kilo powinnam jeszcze zrzucić, na dodatek jestem wysoka...najbardziej co mnie martwi to zdrowie malucha. Bardzo się boję pierwszych prenatalnych. Dostałam już skierowanie od lekarza. Jutro będę dzwonić i się umawiać, bo podobno długo się czeka na termin. Jeśli wszystko będzie dobrze to sądzę że mnie to uspokoi. Dużo spokoju poczułam na piątkowej wizycie jak lekarz potwierdził że wszystko jest dobrze, jak zobaczyłam zalążki rączek,nóżek, główki. I serduszko bijące. Wierzę że skoro lekarz jest pozytywnie nastawiony to powinnam mu zaufać ale mimo wszystko lęki we mnie siedzą.
 
Zaczęłam powoli stresować się badaniami prenatalnymi i tym co wyjdzie i co dalej
Jest może wśród was ktoś kto będzie rodziła po 35tym roku życia ?

Udanego dnia 😊
Ja mam 36, w styczniu będę mieć 37 :) Też się martwię prenatalnymi, ale będzie co ma być...

Staniki Dziewczyny polecam sportowe, ja mam i kocham. Nie uwierają, przyjemnie unoszą piersi :)
 
Dzień dobry

Trochę ponadrabiałam :)

Apetyt - zerowy, zmuszam się by coś zjeść, a od warzyw odrzuca mnie totalnie. Jak kocham pomidory czy ogórki, a teraz nie mogę nawet na nie patrzeć.
Piersi bolą, wkurzają, nie mogę już spać nawet na półboku bo czuję brzuch i piersi. Życie uratowała mi moja poducha ciążowa, bardzo wygodnie się z nią śpi :)

U nas wczoraj zakończyłam sezon imprez, na najbliższe półtorej roku 🤣 Mój czterolatek ma dość prezentów, chata wygląda jak sala zabaw ;)

Powiem Wam, że jak kawę kocham, tak obecnie trochę się do niej zmuszam, by nie usnąć przy pracy jak siedzę wieczorami. Wczoraj wypiłam i była taka okropna, aż mi się płakać chciało, bo ja kawosz, mam ekspres i uwielbiam kawę mocną, aromatyczną.

Zgadałam się też z moimi przyjaciółkami, które mają synków 3 letnich i okazuje się, że chyba nic nie muszę kupować - wszystko od nich dostanę w spadku :D Po moim synku też mam pełno rzeczy, więc sprawa wyprawkowa załatwiona 😂
 
Tak czytam Wasze wpisy i zaczynam się zastanawiać, jak to jest że każda z nas tak różnie znosi ciążę 🙂 mnie to nawet piersi za bardzo nie bolą, a Wy już o zmianie biustonosza myslicie. Do tej pory nie wiem co to mdłości, ani razu nie zwymiotowałam. Nawet nie mam zachcianek...jedyne co zauważyłam, to że szybko się męczę. Poza tym nie czuje się jakbym była w ciąży. Czy któraś też tak ma bo coraz bardziej się stresuję, że ze mną coś nie tak 🤔

Sorka, że się wtrącę ale byłam w 4 ciążach i tak naprawdę w każdej czułam się inaczej. Więc nie tylko każda kobieta różnie znosi ciążę, ale i każda ciąża może być inna (porody też miałam różne)
 
Sorka, że się wtrącę ale byłam w 4 ciążach i tak naprawdę w każdej czułam się inaczej. Więc nie tylko każda kobieta różnie znosi ciążę, ale i każda ciąża może być inna (porody też miałam różne)
potwierdzam. Tez jestem w czwartej i kazda byla inna 😂 nie wiadomo czego sie spodziewac :) aaa i jak uda mi się urodzic pierwsze dziecko to rocznikowo bede miec 31 :)
 
reklama
Do góry