reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Ja też jestem z tych mam 35+ 😊 Trochę nas jest .Miło 🥰
Też będę robić badania prenatalne.Ale tylko test nipt typu nifty, bo wszystko będzie wiadomo od razu.
Ja ostatni raz w ciazy byłam 15 lat temu.Ta ciaza to zupelne zaskoczenie.Mialam zupełnie inne plany na życie 😉 W tym miesiącu zmieniłam pracę.Teraz muszę trochę popracować, żeby coś mi się nalezalo.
Jak tam Wasze brzuchy ? Czy tylko mi się wydaje, że rośnę z dnia na dzień ? Już prawie nic się nie mieszczę. Przeraza mnie to. Musiałam kupić parę nowych ubrań. Nikt oprócz męża nie wie o moim stanie, ale niedługo nie da się tego ukryć 🫣
moj brzuch to szok jest wzdęty i duży ciasno mi w moich spodniach i bluzkach muszę kupić jakieś luźniejsze
Facet mój też widzi różnice😂🫣 trochę za szybko te zmiany buszkowe źle się czuję ciasno mi sama ze sobą😂🫣
 
moj brzuch to szok jest wzdęty i duży ciasno mi w moich spodniach i bluzkach muszę kupić jakieś luźniejsze
Facet mój też widzi różnice😂🫣 trochę za szybko te zmiany buszkowe źle się czuję ciasno mi sama ze sobą😂🫣
Ja dziś zauważyłam jakbym się w biodrach poszerzyła 🫣 ale w jeansy jeszcze się mieszczę🙂
 
reklama
Mnie też już cisną moje jeansy, tygodniu zamierzam wybrać się do sklepu i kupić sobie spodnie ciążowe już z materiałem. Poprzednio kupiłam jakoś na przełomie 2 i 3 miesiąca i służyły mi do 9 miesiąca :) Mam nadzieje, że koszulki takie dla ciężarnych też będą, bo poprzednie bardzo lubiłam :)

U mnie mąż widzi, że brzuch większy, więc to faktycznie zależy od osoby chyba ;)
 
Do góry