reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Hej dziewczyny ☺️

Jedno jest pewne o formę na lato nie musimy się martwić 😁
Ja to czuję się mega słabo nie wiem wczoraj cały dzień leżałam bez siły 🥲
Ja wczoraj jeszcze jakoś funkcjonowałam, za to dziś mam wrażenie, że mi żołądek eksploduje, tak mnie boli... :/
W ogóle dziś nie mam na nic siły, a muszę ogarnąć mojego czterolatka, bo w tym tygodniu zamknęli nam przedszkole, niby dali zastępcze, ale na drugim końcu miasta, co też nie jest najszczęśliwszym pomysłem, by rano w korkach stać 1,5 godziny.
Mąż ma 2 zmianę, więc do nocy jesteśmy sami 🤣
 
U mnie rano pojawiają się dolegliwości żołądkowe, ale nie wiem czy to po prostu głód czy mdłości czy jedno i drugie. W każdym razie po zjedzeniu lekkiego śniadania przechodzi, choć na wędlinę i pomidora z rana nie patrzę nawet 😂no i już pojawia się takie osłabienie, szybciej tracę siłę i muszę co jakiś czas usiąść i odpocząć, choć staramy się spacerować, żeby nie leżeć tylko na kanapie. Dziś wybieramy się do ogrodu botanicznego bo kwitną piwonie 🌸
 
Hej.
Jestem po wizycie.Pęcherzyk jest, ale jest mniejszy niż powinien i nie wiadomo czy cos z tego bedzie,więc mam przyjść za tydzień.
 
reklama
Do góry