reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Ja w tamty tygodniu z chorą 2 latką byłam tak wyłączona z życia że zapomniałam że na najbliższą wizytę mam listę badań do zrobienia. Mam nadzieję że jak zrobię jutro z rana to do 4 dojdą. No jestem na siebie wściekła...jak można zapomnieć o takich ważnych rzeczach. Za tydzień wizyta. Z jednej strony dobrze że nie mam kiedy o niej myśleć i się stresować a z drugiej strony bardziej mnie to stresuje. Wiem wiem... Logiki w tym nie ma ale włączył mi się tryb ciąża i mózg ciążowy się uruchomił. Zamiast córce Melka do płatków wlałam olej 🤦‍♀️
 
Ja w tamty tygodniu z chorą 2 latką byłam tak wyłączona z życia że zapomniałam że na najbliższą wizytę mam listę badań do zrobienia. Mam nadzieję że jak zrobię jutro z rana to do 4 dojdą. No jestem na siebie wściekła...jak można zapomnieć o takich ważnych rzeczach. Za tydzień wizyta. Z jednej strony dobrze że nie mam kiedy o niej myśleć i się stresować a z drugiej strony bardziej mnie to stresuje. Wiem wiem... Logiki w tym nie ma ale włączył mi się tryb ciąża i mózg ciążowy się uruchomił. Zamiast córce Melka do płatków wlałam olej 🤦‍♀️
no uśmiałam się z oleju zamiast mleka :)
jak badania robisz prywatnie - ten komplet mocz i choroby to wyniki są jakoś w ciągu 2-3 dni
nie stresuj się :) i tak mamy teraz burzę hormonów i mega zmiany więc nie ma co się linczować za takie głupotki :) dobrze, że przypomniałaś sobie tydzień przed wizytą a nie w dniu wizyty :)
 
Ja w tamty tygodniu z chorą 2 latką byłam tak wyłączona z życia że zapomniałam że na najbliższą wizytę mam listę badań do zrobienia. Mam nadzieję że jak zrobię jutro z rana to do 4 dojdą. No jestem na siebie wściekła...jak można zapomnieć o takich ważnych rzeczach. Za tydzień wizyta. Z jednej strony dobrze że nie mam kiedy o niej myśleć i się stresować a z drugiej strony bardziej mnie to stresuje. Wiem wiem... Logiki w tym nie ma ale włączył mi się tryb ciąża i mózg ciążowy się uruchomił. Zamiast córce Melka do płatków wlałam olej 🤦‍♀️
Ja jak poszłam na pobranie koło 10 to koło 17 już miałam wszystkie wyniki oprócz grupy krwi bo to robią poza placówką. A laboratorium to takie po prostu szpitalne. Także myślę że będą na pewno :D
 
reklama
Ja w tamty tygodniu z chorą 2 latką byłam tak wyłączona z życia że zapomniałam że na najbliższą wizytę mam listę badań do zrobienia. Mam nadzieję że jak zrobię jutro z rana to do 4 dojdą. No jestem na siebie wściekła...jak można zapomnieć o takich ważnych rzeczach. Za tydzień wizyta. Z jednej strony dobrze że nie mam kiedy o niej myśleć i się stresować a z drugiej strony bardziej mnie to stresuje. Wiem wiem... Logiki w tym nie ma ale włączył mi się tryb ciąża i mózg ciążowy się uruchomił. Zamiast córce Melka do płatków wlałam olej 🤦‍♀️
Też muszę iść na badania, ale zrobię komplet razem z Pappa i Betą przed prenatalnymi. Czyli jakoś powinnam iść 13 czerwca. Obym nie zapomniała 🤣

Muszę Wam powiedzieć Dziewczyny, że miałam mega stres, bo byłam z moim 4latkiem na badaniach (pobieranie krwi) i wyobrażałam sobie jaka to będzie masakra - to typ "nie dotykaj mnie!!". Jednak na miejscu się okazało, że Panie to Anioły i tak go jedna zagadała, że nawet nie zauważył, jak druga mu się wkuła i pobrała 2 ampułki. Wręcz jeszcze się śmiał z tą pierwszą Panią. No szok :D Takich ludzi w ochronie zdrowia to ja szanuję i cenię. A nie na siłę (jak kiedyś miałam nieprzyjemność doświadczyć)..
 
Do góry