reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

no uśmiałam się z oleju zamiast mleka :)
jak badania robisz prywatnie - ten komplet mocz i choroby to wyniki są jakoś w ciągu 2-3 dni
nie stresuj się :) i tak mamy teraz burzę hormonów i mega zmiany więc nie ma co się linczować za takie głupotki :) dobrze, że przypomniałaś sobie tydzień przed wizytą a nie w dniu wizyty :)
tak, tylko w tamtym tygodniu byłam cały tydzień w domu mogłam sobie na spokojnie pojechać. W teraz chujowo wyrwać się z pracy. Jutro będę musiała się spóźnić pół godziny a w dodatku moja córka ma jutro dzień rodziny i muszę się wyrwać z pracy 2 h i obawiam się że dostanę zjebie jakich mało.
 
reklama
Ja jak poszłam na pobranie koło 10 to koło 17 już miałam wszystkie wyniki oprócz grupy krwi bo to robią poza placówką. A laboratorium to takie po prostu szpitalne. Także myślę że będą na pewno :D
grupę krwi mam z poprzedniej ciąży. 😊 Mam chyba 17 pozycji do zrobienia. Zostawię pewnie jutro miliony w labie
 
wlasnie tez dostalam na te toxo i inne duperele i do kiedy ja mam to zrobic bo w sumie nie spytalam 😃 a kolejna wizyte mam 10go zeby zobaczyc czy serduszko na pewno ok
na wizytę żebyś miała wyniki. Ja pamiętam że u nas w labolatorium nie wszytkie badania robią na miejscu. Są takie gdzie pobierają krew i wysyłają do Lublina. Więc boję się żeby to wszytko doszło.
 
wlasnie tez dostalam na te toxo i inne duperele i do kiedy ja mam to zrobic bo w sumie nie spytalam 😃 a kolejna wizyte mam 10go zeby zobaczyc czy serduszko na pewno ok
Mi te pierwsze kazał zrobić tak żeby mieć na następną wizytę po prostu więc w sumie zrobiłam 4 dni po wizycie a następną wizytę mam dopiero 6.06 a komplet wyników czeka :D myślę że nie ma co czekać bo jak nie daj Boże coś wyjdzie to szybciej można wdrożyć leczenie
 
reklama
Tak, ja też zrobiłam od razu i wysłałam gin mailem. Jak macie pakiety medyczne z pracy to też możecie zrobić, co prawda cytomegalii i ferrytyny nie udało się zrobić za darmo, ale całą resztę już tak więc sporo zaoszczędziłam ☺️
 
Do góry