mouna87
Moderator
To Cię zgłoszętu wszystkie sa kochanejak mi powiesz dokladnie co mam robic i gdzie klikac to moge byc ja
![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
To Cię zgłoszętu wszystkie sa kochanejak mi powiesz dokladnie co mam robic i gdzie klikac to moge byc ja
![]()
bedzie dobrze, czekamy razem z TobaDzień dobry wszystkim.Ja dzień mam wizytę u lekarza o 16tej. Zasnęłam o 24 a wstałam o 3. Będę ciekawie wyglądać jeszcze po pracy.Stresa mam czy wszystko gra.Milego dnia wszystkim![]()
Cwalinka czekamy na wiadomość, trzymam kciukiDzień dobry wszystkim.Ja dzień mam wizytę u lekarza o 16tej. Zasnęłam o 24 a wstałam o 3. Będę ciekawie wyglądać jeszcze po pracy.Stresa mam czy wszystko gra.Milego dnia wszystkim![]()
Trzymamy kciukiDzień dobry wszystkim.Ja dzień mam wizytę u lekarza o 16tej. Zasnęłam o 24 a wstałam o 3. Będę ciekawie wyglądać jeszcze po pracy.Stresa mam czy wszystko gra.Milego dnia wszystkim![]()
Ja również dziś mam wizytę, tylko ja jeszcze pozniej bo o 19. Boję się strasznieDzień dobry wszystkim.Ja dzień mam wizytę u lekarza o 16tej. Zasnęłam o 24 a wstałam o 3. Będę ciekawie wyglądać jeszcze po pracy.Stresa mam czy wszystko gra.Milego dnia wszystkim![]()
Super