reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Słoneczka rosną, czyli waga i inne wymiary szczęścia :)

reklama
Ja nie wiem czy ten wątek to się tyczy mojej Marty czy Natalki:-D;-)ale wczoraj widziałam 3 latka co wyglądał na 5:szok: z 20kg i wzrostu też sporo,fajnie wyglądała Marta przy nim;-)
 
No to mój na pewno najchudszy :dry:, ostatnio się chyba kurczy ;-), wzrost 94,5cm waga 12,700kg :baffled:. Planuję w tym, ewentualnie przyszłym tygodniu zrobić sobie badania krwi i moczu, chyba młodego też zabiorę, tak profilaktycznie :tak:.
 
reklama
siemanko dziewczynki.
jestem Sylwia nowa u was. Mam córcię Sarę ur. 11 stycznia 2007r. Tak podczytuję was i stwierdzam że moja mała to najchudsza na tym forum. Waży 11 kg i na bilansie w styczniu tez tyle wazyła. Może tyle że urosła ale nie mierzyłam jej. Czasem mysle ze cos jej jest. W nocy nie spi i w dzien jak burza. Je tylko jak tesciowa jej wciska caly dzien i z łyżką za nią biega. Ja nie biegam. Jak niechce jeść to nie je. Jak zgłodnieje sama przyjdzie.
to na początek.
Pozdrawiam
 
Do góry