reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Słoneczka rosną, czyli waga i inne wymiary szczęścia :)

reklama
Cóż o sobie. mam 32 lata jestem urzędnikiem. Mąż ma swoją firmę. Sara zaczęła chodzić do przedszkola i podczytuję wątki o przedszkolach bo u nas nie jest różowo.
Sara jest niejadkiem. Za to cukiery uwielbia. Ja jej żałuję za to u teściowej je do woli. Ma już próchnice niestety:-( Byłyśmy pokleić kilka ząbków ale niestety z dnia na dzień coraz gorzej mimo mycia i elmexu żel.

na razie tyle. pytajcie o konkrety bo nie wiem co napisać hehehehe

Na avatarku moje dwie ukochane dziewczyny. Sarka i Moja Mama, którą pożegnałam w marcu br. Ciągle boli i nie moge sie pozbierać.
 
Ostatnia edycja:
Syx, z tymi słodyczami to niestety tak jest. Dzieci chętniej je jedzą niż to co powinny. A dziadkowie je rozpieszczają ile się da, za to my musimy później szlifować ich charakterki :dry:

Ja mierzyłam Witka w niedzielę i przeżyłam szok. Synuś w połowie września miał 95 cm, a 1 listopada ma już 99 cm :szok::szok::szok: w 1,5 miesiąca urósł aż 4 cm :szok::szok::szok:
Ciekawe czy kombinezon mu wystarczy do końca zimy :dry::dry: połowa spodni zrobiła mu się za krótka. Wrrrr...
 
Monia to masz dużego syna :tak:, a teściowa jeszcze go chce tuczyć :confused::baffled:.

Moja kruszynka 13,5kg i 97,5cm, ale do urodzin jeszcze 3 tygodnie, więc może się coś ruszy :-D.
 
Moja ges wyscigowa ma 93cm i wazy 13,900.
Ale uspokoilam sie troche, bo znalazlam siatki centylowe dla wczesniakow i tam Robert ma wzrost na 50 centylu a wage na 15, wiec nie jest zle. :sorry2:
 
reklama
Do góry