reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Słoneczka rosną, czyli waga i inne wymiary szczęścia :)

Mama Antosia :)) To nasze dzieci to blizniaki :p
Moja Oliwcia tez z 19tego :p

Co do reszty wymiarow to jesli pozwolicie poczekam do konca tygodnia z wrzuceniem wykresiku bo tak codziennie go poprawiac to ciezko :)
 
reklama
My od wczoraj używamy już ciuszków na 68 cm:szok: a przed chwilką mierzyłam małą dużą i ma już 67 cm:szok: Mały wielkolud z niej rośnie:-) A ile mają wasze dzieciaczki cm:confused: bo mi się wydaje że 67 cm to dużo jak na dziecko 3 miesięczne i do tego dziewczynkę
 
My od wczoraj używamy już ciuszków na 68 cm:szok: a przed chwilką mierzyłam małą dużą i ma już 67 cm:szok: Mały wielkolud z niej rośnie:-) A ile mają wasze dzieciaczki cm:confused: bo mi się wydaje że 67 cm to dużo jak na dziecko 3 miesięczne i do tego dziewczynkę


moja Dominiśka też ma jakoś tyle :-) bo jeszcze pare dni temu miała 66cm.. ale dziś ją specjalnie dla ciebie zmierze i potem powiem ;-):tak:
no a ubranka 68 to już nosi od ponad tygodnia albo i dłużej :-)
 
moja dzidzia nosi 62/68
zalezy od ubranka bo ta numeracja to taka dziwna jest :)
a niektore bluzeczki to jeszcze 56 a to tylko dlatego ze moj Michas to rosnie na dlugosc i ma bardzo dlugie nogi :-)
 
My nosimy juz 68/74 :tak: Na 62 ma jeszcze 2 koszulki, ktore mu pasuja, a reszta juz wszystko za male. :szok:
No ale tez Robert od najmlodszych styczniowych dzieciaczkow jest o ponad miesiac starszy, a u takich dzieci to jest duzo. :tak:
 
My nosimy juz 68/74 :tak: Na 62 ma jeszcze 2 koszulki, ktore mu pasuja, a reszta juz wszystko za male. :szok:
No ale tez Robert od najmlodszych styczniowych dzieciaczkow jest o ponad miesiac starszy, a u takich dzieci to jest duzo. :tak:
Aph ale on jest ewenementem jeśli chodzi o wcześniaczki:-Dtak jakby wcale nim nie był:-)
 
reklama
Do góry