reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Słoneczka rosną, czyli waga i inne wymiary szczęścia :)

reklama
Mój brzdąc w piątek ważył 6020 , i ma 61 cm. Ubranka nosi na 62, choć nieliczna część jeszcze na 56 i na 68 to tylko jedna bluza ...jak czytam o waszych maluchach to mój chyba mały dość jest....bo Elżbietki na przykład to kawał już chłopa:-)
 
no a moja kruszynka nosi przedzial 56/68 :p zalezy od firmy
generalnie wszystko i tak jest na nia za szerokie:p
ale tak cialko ma na 56, nogi na 62 a raczki na 68 :p
maly pajaczek mi rosnie:p
 
Aniay nie martw się, jeszcze Oliwcia nadrobi zaległości i przybierze trochę ciałka :tak:

Wituś nosi ciuszki 62/68, ale już z niektórych 62 wyrósł. To zależy od firmy, bo mam jeszcze parę sztuczek, które zakładałam mu jak miał 56 cm. Dzisiaj chcę go zmierzyć na długość, bo nie jestem pewna czy ta miara jaką Maciek zebrał ostatnio była prawidłowa - wyszło mu 66 cm :surprised:
 
Aph faktycznie chyba bo tacie ;-) no i na cale szczescie bo chlopak kurduplem byc niemoze ;-)

a co do wczesniakow to ja sama jestem urodzona w 7 miesiacu i jako dzidzia niezly pulpet bylam ;-)
 
Jeremi nosi ciuszki od 56 (tych już jest coraz mniej) do 68, conajmniej raz w tygodniu robię przegląd szafki i wyciągam co już by mogło pasować. Nieweim ile mierzy, bo nie sposób go zmierzyć - wierzgolina z niego niesamowity :-D
 
Nadia:

po urodzeniu 11.01.07. - 3320g - 55cm
w dniu wyjścia ze szpitala 13.01.07 - 3100 - 55cm
kiedy skończyła miesiac - 3900 - 58cm
skończone 2 miesiące - 5100 - 62cm
skończone 3 miesiące - 5900 - 63cm
 
hm mój kubus urodził sie długi 59 cm.. wiec ciuszki na 56 miał na poczatek bo nóżki podkurczone.. teraz to 68/70.. wszystkie dzinsy od 0-3 mcy to moga słuzyc jako krótkie spodenki.. bluzy i spodnie kupuje na 6-9 mcy i sa ok.. no moze troche rekawki za długie..
 
reklama
Zmierzyłam dziś Witka i ma 66 cm i ok 6 kg wagi. Ważyłam go na zwykłej wadze domowej, więc moga być jakieś przekłamania. Na szczepienie idziemy 2 maja, to się okaże jak jest na prawdę z tą wagą :tak:
 
Do góry