reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

My mamy rainforets :) i jestem bardzo zadowolona muzyka klasyczna idealnie usypia i lampka daje delikatne miłe światło :) pluszaki się kręcą a liście falują i przyciągają wzrok , Zosia jest zadowolona i zafascynowana :)
 
reklama
W moim miescie kobieta sprzedaje ta z FP z misiami za 100zl. Po utargowaniu sie zeszla do 90zl bo niby zadbana. Wydaje mi sie ze sporo kosztuje
 
tak. ja mam ja zamocowana na jumper fx DSC04121.jpg
 

Załączniki

  • DSC04121.jpg
    DSC04121.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 187
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
Milusia dla dziecka które chodzi ale też czasem jeździ rewelacja. Bo jak nie potrzebna to sie ją łatwo składa i jedzie sam wózek a jak potrzeba raz dwa i masz miejsce siedzące dla drugiego bąbla. a do tego tak samo łatwo to wypiąć jak trzeba jechać tylko samym wózeczkiem albo wózeczkej wsadzić do bagażnika Ja ją uwielbiałam. Tyle ze mój Kuba ma juz ponad 2,5 roku i oprotestował jazdy wszelkie ;) potrafi pól miasta przejąc i na wózek nie popatrzy nawet . Szkoda by stalo i sie kurzyło ;)
 
Anisen moi chłopcy też 2 latka mieli jak sprzedałam ich wózek :-)ale dla kogoś z małą różnicą wiekową super rozwiązanie-przyznam ze nawet nie wiedziałam że takie bajery są:-D
 
Anisen byłabym zainteresowana :) bo moja Marti choć starsza niż'Twój'Kuba to nóżki jej się szybko męczą :) i lubi zasypiać podczas spacerów:) kochana jeśli możesz to napisz mi maila z ceną i jeśli możesz to kilka zdjęć jeszcze:) jestem też ciekawa czy oparcie można choć trochę opuścić jeśli dziecko zaśnie?
 
reklama
Do góry