reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

Milusia musi byc fajna ta trampolinka. Ja kiedys dla synka mialam taka wiszaca jaj hustawka ale uwielbial na tym skakac
 
reklama
Nasze dzieci jeszcze za małe są ale u nas hitem jest gąsiennica gawędziara z FP

Zobacz załącznik 625645

Konrad do dzisiaj się nią bawi! Mamy też Sczeniaczka Uczniaczka ale powiem wam szczerze że bardziej zbiera kurz niż "bawi"....


Mate edukacyjną już schowałam - i Konrad i Adrian jej nie lubią... woleli leżaczek.


Aha... i mieliśmy taką żyrafkę:
http://www.babyranking.pl/items/8056/01_1.png

Kupiona kiedyś w biedronce! Hit tad hitami... starszy długo przy niej zasypiał ale się popsuła... teraz szukamy takiej samej dla Adriana!
 
Ostatnia edycja:
jakie niekapki polecacie? może chociaz to spróbuję jak ta moja fruśka nie chce butli (a mam 6aventa...i tomi tippa...)
 
Milusia ja Ci powiem że przy starszej miałam najpierw niekapek tomme tipie ta firma jako jedyną ma niekapek od 4 m-ca. A potem od 6 miesiąca polecam lovi ten w którym się pije jak że szklanki. Te miałam przy starszej i na pewno je zakupie przy młodszej. Bo ja też chcę pominąć etap butli przy starszej mi się udało.
 
My też mamy ten niekapek tt 4+ teraz i Szymon ostatnio 90 ml wody na spacerku wypił.
Hope, możesz wstawić link do tego Lovi, o którym piszesz?
 
Witajcie
Za dwa miesiące zostanę Sierpnióweczką 2014 ale jestem już i szczęśliwą Styczniówką 2013
W związku z tym, że mam wspaniałą córeczkę a teraz spodziewam się syncia – mam do sprzedania rzeczy po mojej kochanej księżniczce. Ciuszki i wszelkiego typu dodatki będę wystawiała codziennie po kilka. Mam też ciuszki ciążowe na każdą porę roku oraz dużo literatury dotyczącej wychowania i rozwoju dzieciaczków. Mnóstwo filmówek za małe pieniądze – zachęcam do odwiedzania konta allegro i licytacji.

Przedmioty użytkownika lukaszchylarecki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zobacz załącznik 631100Zobacz załącznik 631101Zobacz załącznik 631110Zobacz załącznik 631114Zobacz załącznik 631117Zobacz załącznik 631119Zobacz załącznik 631121
 
reklama
Do góry