reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

reklama
ja jestem w temacie, bo Leos wysoki jest, juz mu zostaly 2cm luzu od glowy do budki, teraz bardziej na wzrost zalecaja patrzec niz na wage.
te foteliki od 9kg, wszystkie raczej, a przynajmniej wszystkie jakie ogladalam sa dla dzieci samodzielnie siedzacych, a u nas na razie sa proby siadania, ale efektow nie ma ;)
mnie polecone foteliki z grup 0-18 lub 0-25, czyli od 5-6 miesiaca (dla noworodkow nie sa polecane choc dozwolone - tak mi sprzedawca w sklepie powiedzial) do 4-5 lat.
my zdecydowalismy sie na besafe i model albo izi plus (0-25) albo kid (0-18). Ewentualnie besafe combi
Glownie dlatego, ze chcemy, alby maly jezdzil tylem do kierunku jazdy przynajmniej do skonczenia 3 lat, naogladalam sie filmikow, naczylam statystyk i dlatego taka decyzja.Drogie te foteliki sa bardzo, ale na dlugo starczaja, wiec nie jest zle ;)
 
Kamag no u mnie Zosia siedzi samodzielnie i nie ma mowy o leżeniu...więc jak jedziemy w tym nosidełku to ona główkę podnosi cały czas i się męczy...
 
hej dziewczyny. nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale może będziecie w stanie mi doradzić. poszukuję nowego wózka i zastanawiam się nad wyborem graco evo lub britax b-agile. czy któraś z was ma może taki wózek???? czy jesteście w stanie dać jakąś opinię lub radę? mam x-landera xa ale zrobił się już dla mnie zbyt cięzki... może możecie polecić wózek, który będzie w miarę lekki, a nie będzie parasolką?
 
Dziewczyny moze podrzuccie linki z pomysłami prezentowymi na gwiazdke:) i chrzesni i dziadkowie czekaja na wskazowki a sama nie mam pomyslu na nic ciekawego:)
 
reklama
Do góry