reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stycznióweczki, które mają już dzieci

reklama
czesc mamusie Przede wszystkim gratuluje wspaniałych dzieciaczków
Będę po raz kolejny mamą tym razem styczniową Termin mam na 18 stycznia I w związku z tym mam pytanie Czy kupować zimowy kombinezon czy taki lżejszy z polarka?Ponieważ będę miała cc poród będzie pewnie 15stycznia 5 dni w szpitalu a potem jeszcze z 2-3tyg w domu (leżakowanie) Także spacery pewnie zaczniemy od lutego Wiem że to zależy od zimy ale jakie macie spostrzeżenia?
dzięki za opinie Pozdrawiam Ola
 
my też mieliśmy kombinezon i to nie jeden ( wszystkie pospadkowe) najlepiej się spisał taki z kapturem, rączkami a na nóżki jakby śpiworek ( w całości)
 
Ja tez mialam kombinezon, przyda sie chocby na wyjscie ze szpitala;-)Nie byl taki bardzo gruby ale mialam jeszcze taka torbe zapinana na zamek dla noworodka,ktora byla na wyposazeniu wozka wiec bylo jej cieplo ale za czesto na poczatku na spacery nie chodzilam;-)Nie oplaca sie kupowac nowego, to sa rzeczy ktore sie nie niszcza a cena bardzo leci w dol..Ja mialam rozmiar od 2-4msca,wiec jeszce na wiosne byl dobry.
 
reklama
A moje takie twarde i bez wyrazu:sorry2:.
Edzia nie marudz;-)choc to nie od Edyty tylko Edwardy;-);-)tylko sie nie wkurzaj:-Dbo jak mnie moja kolezanka taka nie najlepsza:-Dwkurzala to mowilam do niej Adryśka,zeby ja wyprowadzic z rownowagi.Na imie ma Adrianna...to dopiero imie:rofl2:;-)
 
Do góry