reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stycznióweczki u lekarza:)

w ganulkach około 18 zł. starcza na dwa trzy miesiące- w zależności ile przyjmujesz. w tabletkach chyba droższe ale napewno przyjemniejsze w używaniu. Niestety nie jestem na bierząco cenami tego cuda, więc nie wiem czy w czymś ci pomogłam,
 
reklama
Mnie niestety dopadło przeziembienie, nawet nie wiem kiedy, bo bardzo o siebie dbam. Wczoraj gardło, dziś już tylko katar, ale straszny. Dziś tempka 37,0 a wczoraj wieczów 37,4. Tak, że nie idę do lekarza, podleczę się po domowemu
 
Elżbietka, ty pewnie będziesz w temacie, czy to niepokojące jeśli ciągle boli manie brzuch, tak jakby zbierało mi sie na miesiączkę? Nie jest to jakieś szczególnie mocny ból, ale takie pobolewanie, tylko ze cały czas.
 
Tobie to fajnie, ja właśnie siedzę w pracy i naliczam płace, ale przecież mozna połączyc pożyteczne z przyjemnym, czyli podglądaniem co tam na naszym forumku widać ;) a, dzięki za odsyłkę do Twojego artykułu, bardzo mnie uspokoił, Troche się martwiłam, bo z Olcią nic mnie nigdy nie bolało i ogóle gdyby nie rosnący brzuszek to nie wiedziałabym ze jestem w ciąży.Nawet jak plamiłam to nic mnie nie bolało. Także troche sie zaniepokoiłam. Swoją drogą to trochę ci zazdroszczę takiej wiedzy "na temat". Ja czasami się czuję jak dziecko we mgle :)
 
xandii, kazda ciaza jest inna :)
co do mojej wiedzy, to czasami mi przeszkadza ::). kazdy lekarz uwaza ze powinnam wszytsko wiedzeic, wiec ostatnio to sie nawet nie przyznaje tak od razu do zawodu swojego :). to przynajmniej wytołkuje mi jak normalnemu człowiekowi :)
 
reklama
To prawda, tez to trochę znam, bo zanim zrobiłam rachunkowośc, skończyłam rehabilitację i nawet trochę pracowałam w zawodzie, więc w przychdoni niczego mi raczej nie tłumacza co i jak, no bo "Pani napewno ze studiów to dobrze pamięta" Tylko że "Pani" nie kończyła medycyny, tylko fizjoterapię ;)
 
Do góry