reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Styczniówki 2010 !!

slodziutka_e

Fanka BB :)
Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
Ciekawe kiedy pojawi się pierwsza ciężaróweczka ze styczniową datą porodu. I znów nowy rok i nowe bobaski będą!!
Czekamy!

reklama

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
jak narazie mi wyszło 7 stycznia ;-) ale co do daty to się dowiem później u lekarza czy dobrze wyliczyłam

Ostatnia edycja:

BlackWizard

Miasto
Pruszcz Gdański
Rozwiązania
0
Witam i ja pośród styczniówek. U mnie planowany termin to 5 stycznia. W tym roku też w styczniu urodziłam córcię :-)

A

Asiowo

Gość
witam:tak:

Ja wczoraj zobaczyłam magiczne 2 kreseczki na tescie i według mnie termin wychodzi na 7.01:-) ale na pewno po wizycie u lekarza potwierdze na 100%.

slodziutka_e

Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
Spokojnych i szcześliwych już 8 miesiecy życzę Wszystkim styczniówkowym mamom 2010!!

Ostatnia edycja:

KICIA80

Grudniowa mamusia :-)
Rozwiązania
0
oooo juz styczen 2010!!!

GRATULACJE DZIEWCZYNY :-)

wronek

Miasto
Łąck
Rozwiązania
0
Witajcie!
Też będę styczniową mamą. Według moich wyliczeni moje maleństwo przyjdzie na świat około 15 stycznia, ale lekarz pewnie to zweryfikuje. :-)

reklama

LauLau

Rozwiązania
0
Gratulacje dziewczyny :-) U mnie też 2 krechy !!! Wychodzi ok. 10 stycznia ... zobaczymy co powie gin ...

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry