reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
zamówiłam furminator:cool2:wypowiadam wojnę sierści:cool2:
Beti te kłaki na podłodze też mnie przerażają no ale przecież kiedyś dzieci nie miały połowy tych warunków co teraz i było dobrze więc myślę, że damy radę;)

no jakos musimy dac rade, pozatym ja jestem zdania ze dzieci lepiej sie wychowuja jak w domu sa zwierzeta.u mnie odkąd pmaietam zawsze w domu był pies i nie wyobrazam sobie teraz zycia bez pieska.
a gdzie zamowilas furminator??
 
Jestem po usg!!!Dziewczyny czy ktoras z was tez ma polozenie miednicowe podłużne?????zastanawiam sie czy dzidzia sie jeszcze ułoży główkowo....malenstwo wazy 385gram termin mam na 17 stycznia:-) lekarka stwierdzila ze wydaje jej sie ze to dziewczynka ale nie jest 100%pewna...ale to juz cos;-)
 
zAgatka, z tym myśleniem przy huku odkurzacza to masz rację, choć nie często odkurzam to przypominam sobie że zazwyczaj się zamyślam i zawsze ktoś wejdzie i mnie przestraszy.

Ja dzisiaj w pracy przeżyłam szok, szef stwierdził że tak dobrze wyglądam w ciąży że powinnam częściej w niej być, jak zapytałam jak często to stwierdził że nie co roku bo by zbankrutował, ale strasznie zrobiło mi się miło, bo wiem że większość szefów ma zupełnie inne podejście do kobiet w ciąży:-)
Asiax pozazdrościć szefa - naprawdę:tak:
 
Jestem po usg!!!Dziewczyny czy ktoras z was tez ma polozenie miednicowe podłużne?????zastanawiam sie czy dzidzia sie jeszcze ułoży główkowo....malenstwo wazy 385gram termin mam na 17 stycznia:-) lekarka stwierdzila ze wydaje jej sie ze to dziewczynka ale nie jest 100%pewna...ale to juz cos;-)

Anusia gratuluje!!!!no to chyba mamy kolejna dziewczynke w styczniowkach;) heheh . 385g w 22tc?hmm to moja chyba jakas duza kobita rosnie bo w 21tc wazyla 480g;-) i lekarz stwierdzil ze to juz 22 tc ale tu akrat ja wiem lepiej;-)
 
reklama
Do góry