reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hej

Nawet nie próbuje nadrobić zaległości na forum. To nie realne.

U mnie remont zakończony :). Teraz pomału sobie sprzątamy. Potem kupujemy komodę dla Antosia i ruszam na zakupy. Choć z zakupami czekam, aż mama będzie mogła ze mną jechać. Na razie ja jeżdżę do niej do szpitala bo wykryto u niej raka piersi i usunięto pierś. Normalnie idzie się załamać. :-(

wronek wspolczuje i Tobie i Twojej mamie. ale juz wszystko dobrze,tak? Niedlugo urodzisz jej wnuczka i to bedzie lekarstwo na caly bol :-)

gratuluje wszystkim poznania płci ;-) ja nadal czekam tego swojego nieszczęsnego 21-go września. Okazało sie,ze nie bede mogla jechac na 14 tak jak jestem zapisana..wiec jutro planuje zadzwonic do gabinetu i pewnie jeszcze coś mi sie przesunie :-(

a Wy jesteście niemożliwe!!! nie było mnie 3 dni,a już jest 50stron do nadrobienia.. zwariować idzie :-D oczywiscie nie podejmuje sie tego nieprawdopodobnego zadania,jakim jest nadrabianie zaległości..ale pobieżnie przejrzalam to co pisalyscie,wiec w tyle nie jestem :tak: ja niestety teraz bede rzadziej zaglądać,bo nie mam juz tyle czasu co w wakacje. Od jutra D zaczyna pracke w naszym mieście (wcześniej dojeżdżał),wiec bede go miała o wiele,wiele,wieeeele dłużej w ciągu dnia i straaaaasznie sie ciesze ;-)

ehh..ide pod prysznic,a później na Brzydule bo W KONCU sie zaczela! :-) ach
 
reklama
Witam kobietki:-D

Egzaminy zaliczone, super poszło cieszę się, ale jeszcze wpisy muszę porobić i będę mogła się cieszyć następnym rokiem :-D
Gratulacje !!!
Hej

U mnie remont zakończony :). Teraz pomału sobie sprzątamy. Potem kupujemy komodę dla Antosia i ruszam na zakupy. Choć z zakupami czekam, aż mama będzie mogła ze mną jechać. Na razie ja jeżdżę do niej do szpitala bo wykryto u niej raka piersi i usunięto pierś. Normalnie idzie się załamać. :-(
Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki i duużżo zdrówka dla mamy
 
Wielkie gratulacje!! A czemu na usg nie jedziesz?

Dziękuję Dziewczyny za życzenia zdrówka dla Wikiego, temperatura trochę spadła no i broi strasznie, musiałam z nim na dwór wyjść, bo byśmy w domu zwariowali....

Ehhh, no miało być dziś, ale mama wczoraj zadzwoniła, żeby upewnić się że lekarz przyjmuje, a tu zonk, wizyty przesunięte na środę...:confused2: oby tylko jutro już nic nie wyskoczyło...:crazy:
A dla Wikiego życzę dużo zdrówka, niech się kuruje :-)

Bardzo dziękuję za gratulacje :-D te zdane egzaminy to mały sukcesik na mojej drodze do kariery edukacyjnej :-D:rofl2::-D
 
leżenie w łóżku ma swoje plusy :-)co jakiś czas jak Tymek się budzi, to okrywam sobie brzuszek i patrzę co tam wyprawia :-D
czy wasze dzieciaczki też ruszają się zwykle z jednej strony? Mój upodobał sobie prawą dolną część brzucha i tam najczęściej czuję i widzę ruchy maleństwa (tam powinien teraz mieć nóżki o ile się nie obrócił od czasu usg)

A ja zjadłam "mieszakę wybuchową"... napisałam się naparu z miodem, cytryną i czosnkiem i mój organizm chyba mi sugeruje wizytę w kibelku:eek::eek:
No mój też upodobał sobie tą stronę ale szczególnie wieczorem. W dzień szaleje po całym brzuchu. Ostatnio jest strasznie ruchliwy:happy::happy::happy:
 
Jestem po usg!!!Dziewczyny czy ktoras z was tez ma polozenie miednicowe podłużne?????zastanawiam sie czy dzidzia sie jeszcze ułoży główkowo....malenstwo wazy 385gram termin mam na 17 stycznia:-) lekarka stwierdzila ze wydaje jej sie ze to dziewczynka ale nie jest 100%pewna...ale to juz cos;-)
Mój synek był w 18 tyg. również w takim położeniu: nie wiem jak teraz;-)To normalna rzecz:-)Nasze maleństwa mają dużo czasu żeby się przekręcic:happy:
Gratuluję Córeczki:)
 
Ostatnia edycja:
leżenie w łóżku ma swoje plusy :-)co jakiś czas jak Tymek się budzi, to okrywam sobie brzuszek i patrzę co tam wyprawia :-D
czy wasze dzieciaczki też ruszają się zwykle z jednej strony? Mój upodobał sobie prawą dolną część brzucha i tam najczęściej czuję i widzę ruchy maleństwa (tam powinien teraz mieć nóżki o ile się nie obrócił od czasu usg)
A ja zjadłam "mieszakę wybuchową"... napisałam się naparu z miodem, cytryną i czosnkiem i mój organizm chyba mi sugeruje wizytę w kibelku:eek::eek:

Ivi ja tez czuje ruchy dzidzi przewaznie po prawej stronie:)

zAgatka, z tym myśleniem przy huku odkurzacza to masz rację, choć nie często odkurzam to przypominam sobie że zazwyczaj się zamyślam i zawsze ktoś wejdzie i mnie przestraszy.
Ja dzisiaj w pracy przeżyłam szok, szef stwierdził że tak dobrze wyglądam w ciąży że powinnam częściej w niej być, jak zapytałam jak często to stwierdził że nie co roku bo by zbankrutował, ale strasznie zrobiło mi się miło, bo wiem że większość szefów ma zupełnie inne podejście do kobiet w ciąży:-)

Pozazdroscic tak ludzkiego szefa:)
To super ze ma takie podejscie.

Ja także się obawiałam jak urodziłam synka bo jedyna pomoca moją to był M:tak:co tak szczerze byłam zdana na siebie bo M uczył się ode mnie bo wiadomo jego pierwsze dzieciątko:tak:ale jakoś wszystko mi szło ok tzn.wprawiałam się powoli i nawet powiem że jak zaczełam się opiekowac w szpitalu to juz tak instynkt mówił jak je ubierać jak przeiwjać karmic itp.:tak:tak więc naprawde niemartwcie się bo uwierzcie ale jak weźmiecie na ręce swe pociechy to odrazu będziecie wiedziały co i jak nawet w takich przypadkach jak kolka itp.co powiem także że ja nie miałam tego z synkiem co jakby się przytrafiło mi przy Alanku te kolki to dla mnie także nowość ale wiem ze dam sobie rade tak jak i każda z nas:tak:


Moja sasiadka tak mnie wlasnie pocieszala, ze jak urodzila dziecko, to tak jakby jej ktos wsadzil do mozgu płytke z instrukcjami postepowania:)

no jakos musimy dac rade, pozatym ja jestem zdania ze dzieci lepiej sie wychowuja jak w domu sa zwierzeta.u mnie odkąd pmaietam zawsze w domu był pies i nie wyobrazam sobie teraz zycia bez pieska.
a gdzie zamowilas furminator??

Furminatory swego czasu byly na allegro, pewnie teraz tez cos sie znajdzie tam.
 
Hej

Nawet nie próbuje nadrobić zaległości na forum. To nie realne.

U mnie remont zakończony :). Teraz pomału sobie sprzątamy. Potem kupujemy komodę dla Antosia i ruszam na zakupy. Choć z zakupami czekam, aż mama będzie mogła ze mną jechać. Na razie ja jeżdżę do niej do szpitala bo wykryto u niej raka piersi i usunięto pierś. Normalnie idzie się załamać. :-(
Strasznie mi przykro..

Witam kobietki:-D

Egzaminy zaliczone, super poszło cieszę się, ale jeszcze wpisy muszę porobić i będę mogła się cieszyć następnym rokiem.
Gratuluję!!! :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny ,dziękuje za gratulacje i słowa hm pocieszenia czy tez wyjaśnenia:-)
ja ogolnie dzis mialam dola ale juz mi mija,kaski mało do końca miesiąca ,i wogóle wogóle...ale mam kochanego męża i synka przy sobie przy nich nie idzie się długo i mocno załamywać:tak::tak::tak::tak:
wszystkim chorującym mamusiom i dzieciaczkom szybkiego powrotu do zdrowia zycze .
 
Do góry