reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Nie no Gosia przez ciebie slinotoku dostaje,nie torturuj mnie tak-dobrze ,ze mi nie ma kto tak gotowac bo juz bym szafe przypominała :-)
dobrze już nie będę :-D tylko nie czytaj niżej co napiszę :-D

No a ja dziś wysadziłam korki w mieszkaniu i zalałam łazienkę - mamy tak głupio rozwiązane (inaczej się nie dało, bo juz tak było jak się wprowadzaliśmy), że wąż od pralki trzeba zachaczać o ubikacje - no i jak się człowiek chce wysikać, to między jednym praniem a drugim ten wąż wyjmujemy-robimy co trzeba i dalej wąż zostaje - i jak między jednym a drugim praniem zapomniałam tego węża zachaczyć o kibel i żem zalała całą łazienkę - nie wiem czy sąsiadów też, bo jeszcze nie byli u nas... kabel od pralki był w listwie i się zalał wodą, więc spaliła się listwa i wysadziło korki! Odjazd - dobrze, że mój M był w domu i mi pomógł, bo się zestresowałam jak to zobaczyłam! Zawału dostaję jak pomyślę co by było jakby prądu nie odcięło i bym w tą wodę weszła niewiedząc, że tak się stało...



Gosia: ty to zawsze smaka narobisz(idę robić gyrosa), ale te twoje przepisy to same pyszności - dobrze, że mi sie tak często gotować nie chce, bo zamiast 2,5kg to bym przytyła z 10 od razu:-)
o kurcze ja tak raz miałam akcję z pralką ale inną sytuację coś strzeliło i woda leciała i mi pralka się zaczęła palić :sorry2:

Ja za to lubie gotować tylko właśnie żeby to w tyłek nie wchodziło ale raz się żyje .....
i zaraz będę wcinać gofry :-):-):-) mniam z bitą śmietaną ;-):tak:
 
reklama
Patrysia widzialam juz pare takich filmikow ale zaden nie byl tak dopracowany w kazdym szczegole jak Twoj..zdjecia pasuja do muzyki idealnie! Super! No i łezka mi poleciała zwłaszcza przy pierwszej piosence Pauli bo jestem strasznie wyczulona na nią:tak:Gratuluje pomyslu i wykonania:-)
 
Patrysia, rzeczywiście filmik super, takie prezenty prosto z serca są najfajniejsze :tak:
Gosiu litości nie masz, narobiłaś mi strasznej ochoty na gofry :-)
Labamba udanej imprezki i suto zastawionego stołu :-D
Agagsm to się stracha najadłaś:tak: Mi kiedyś przez sąsiadów mieszkanie zalało szambem, mówię Wam jaki czad :cool2: Przez miesiąc nie dało się normalnie mieszkać, a klepki poodchodziły od podłogi na kilka centymetrów :crazy:
 
Witam kobietki wreszcie udalo mi sie do Was zajrzec;-)
Calz dzien spedzilam w kuchni:crazy: zachcialo mi sie przetworow:dry:Meczylam sie z dwoma workami papryki do marynowania:baffled: Uff.. ale jakos sie uporalam, zostalo mi jeszcze wekowanie 44 sloikow... masakra.Ale jakos da sie rade.Musialam zajrzec do WAs zeby sie pozniej nie pogubic hehehe..:zawstydzona/y:
Patrysia
swietny filmik.. A synka to masz slicznego:-)
 
dobrze już nie będę :-D tylko nie czytaj niżej co napiszę :-D


o kurcze ja tak raz miałam akcję z pralką ale inną sytuację coś strzeliło i woda leciała i mi pralka się zaczęła palić :sorry2:

Ja za to lubie gotować tylko właśnie żeby to w tyłek nie wchodziło ale raz się żyje .....
i zaraz będę wcinać gofry :-):-):-) mniam z bitą śmietaną ;-):tak:
I znów laptop obśliniony na maxa:-D:zawstydzona/y:
 
Dziękuje kobitki bardzo mi się miło zrobiło:-):tak:namęczyłam się troszku nad nim ale widze że warto było bo nie tylko M się podoba:-)

Widze że zrobiło się smakowicie:-)ja już obiadłam się ciasta bo nie wiem dlaczego ale dzień bez słodkiego to ciężki dzień:baffled:musze coś zjeść tak samo owoca:sorry2:

Byłam na dworzu z synkiem bo słoneczko to trzeba kożystać bo coś sąsiadka mówi że jeszcze troche i ma być deszcz zimno:dry:no tak lato ucieka a jesień przychodzi:sorry2:

M już ma koniec co wieczór dla nas:-)
 
Karoli... masz racje:tak: tylko czy faceci mysla jak kobiety?!:zawstydzona/y:Nie chcialabym, zeby sie poczuł rozczarowany, itd...
a kolacje pewnie i tak zrobie choc nie wiem czy sie uda, bo pewnie małż tez cos bedzie miał w planach na wieczór ze wzgledu na rocznice (obym sie nie przejechała:-p)
Jeśli chodzi o tort to moja znajoma specjalizuje się w pieczeniu tortów podaję link do jej stronki na której umieszcza swoje dzieła, bardzo smakowite:tak:
http://slodkietortowefantazje.blog.onet.pl/4,4,0,album.html


mój M jest z tych co właśnie bardziej cenią pamięć kolacyjke itp.niż ja bym miała mu kupować co kolwiek:tak:dlatego ja nie pomoge co do zakupu bo poprostu tego nie robie bo M nie chce:sorry2:np.ostatnio filmik zrobiłam mu taki ze zdjęciami piosenkami i abrdzo mu sie to spodobało aż łezka poleciała to było na walentynki:tak:i bardzo ceni właśnie takie prezenciki ode mnie:tak:może twój M także będzie zadowolony coś co wymyślisz takiego od serduszka niż prezent bo jednak jak piszesz i tak z kasą jest krucho co sam o tym wie i wątpie żeby chciał abyś teraz wydawała pieniążki na prezenty;-)


Taki filmik zrobiłam dla M;-)
Patrysia jestem pod ogromnym wrażeniem, wzruszyłam się :-)
w najbliższą środę mamy rocznice ślubu i taki film byłby idealną niespodzianka dla męża ale niestety nie dam rady takiego stworzyć w trzy dni
 
Hello

Vos wy dzis malo naskrobalyscie i jakos szybko mi poszlo nadrobienie:-) Ja po pracy, jutro wolne wiec relaksik:tak:

Niki zdrowka dla malego, oby zwalczyl chorobe jak najszybciej

Patrysia Gratuluje pomyslu na prezent, oryginalny:-)

A teraz uciekam lulu:-)
Dobranoc
 
reklama
Do góry