reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

cześć dziewczyny ;-)

ja już od rana zalatana ;-) ....teraz sobie wcinam orzeszki w czekoladzie mlecznej pychotka i coś czuję że wciągnę całą dużą paczkę i będę cierpieć :zawstydzona/y: chyba zgaga się zaczyna pojawiać do tego maślaneczka z kawałkami czekolady :rofl2:

U mnie leje i leje !!! :baffled:


Anna_ajra zdrówka dla synka !!!:tak:

Karoli no to brawa za ukończenie tłumaczenia hehe ;-):tak:a bajka faktycznie...:szok:

E_milcia witaj wśród styczniówek :tak:

Nadineczka dzidziuś szaleje:tak: niedługo będzie mieć mniej miejsca i tak sobie nóżkami i rączkami nie poszaleje i jak to pisze pod suwaczkami BB macica teraz przypomina boisko i dzieciaczki szaleją :tak:;-)
 
reklama
Karoli4 – w takim razie pracowita mróweczka z Ciebie:-), ale masz rację… nie będzie te tłumaczenie nad Tobą ciążyć:tak:. Dobre z tym … wylizaniem!:-D Ale bajka rzeczywiście się nie nadaje:eek:… ma chociaż jakiś morał? No a tak w ogóle, to ta Twoja pani doktor nie powinna dawać ciężarnej takiej … okrutnej (by nie wyrażać się źle) bajki!:dry:
patrysia86 – dziękuję, staram się (jak zawsze) być na bieżąco.:wink:
Kaja_10 – jakiego uczysz przedmiotu? Co Twoja szefowa na to, że popracujesz jaszcze około miesiąc? Ma kogoś na zastępstwo? Mam nadzieję, że dobrze Ciebie zrozumiałam, i że pracujesz w szkole…?:confused::confused::confused:
Trzymam zatem kciuki za czwartek!:yes:
anulka – czy lekarz może stwierdzić na tym etapie ciąży, czy dzieci to bliźnięta jedno-, czy dwujajowe?:oo: Mam nadzieję, że to nie jest głupie pytanie...:sorry2:
andzia76 – mówisz, że na weekend nie piszecie dużo… uff… jak dla mnie to całkiem dużo.:rolleyes2:
Asiowo – nie wiem, czy interesuje się Twój mąż… Potrafię doradzić jedynie na własnym doświadczeniu… 1) kartę pamięci np. do telefonu, 2) portfel, 3) rękawiczki skórzane, 4) sake, 5) jakiś ciuch typu koszula, 6) perfumy, …) ostatecznie zapytaj z czego by się ucieszył. Oczywiście kreatywność patrysi86 bije wszystko na łeb:yes: – pomysł genialny!
justikro – też muszę zagonić swojego męża do mysia okien. Ile przytyłaś w pierwsze ciąży?
patrysia86 – jejku, ale mi się spodobała Twoja twórczość… och!:-D Coś pięknego!:tak: Nie ukrywam, że pękam z ciekawości… jak Ty to zrobiłaś!???:confused::confused::confused:
agagsm – współczuję przejścia z zalaniem…:hmm: Mam nadzieję, że już wszystko (oczywiście mąż) posprzątał.:-p
Paulinaa - ile słoików ostatecznie zrobiłaś? No i z powodu jakich badań masz stresa???:huh:
dormark – jak było u teściów?
mantezowa – a jakie imiona wybrałaś dla dzidziusia?
e_milcia – Witaj! Mamy ten sam termin!:-D

Pozdrawiam!
 
Paulinaa - ile słoików ostatecznie zrobiłaś? No i z powodu jakich badań masz stresa???:huh:
No w sumie zrobilam 44 sloiki na szczescie mam to juz za soba ufff..:baffled: Ide jutro na odczyn wassermana i comiesieczna morfologie:sorry2:Ja przed kazdymi tego typu badaniami sie stresuje zeby tylko wszystko bylo wporzadku:-(
Ciesze sie ze wesele bylo oki mnie tez to czeka 26Wrzesnia:zawstydzona/y:ciekawe jak bedzie, tez oczywiscie pojem sobie dobroci:rofl2::sorry2:Heh..
Zycze Twojemu synkowi szybkiego powrotu do zdrowka:tak::-)
 
Dorota
Jest ladna i elegacka, bez prezerwatywy jej nie przelecisz.
hehe zgadza się:-D
Witam mamuśki a mi się nic nie chce kompletnie pogoda masakra do dupki, leje szaro i nuuuudno!
Karoli, koniecznie pdf, chyba że są jeszcze bardziej skomplikowane pliki ale się nie znam:happy2:
idę oglądać formułę chociaż to tez nuda;-)
 
Karoli - gratuluję ukończenia dzieła :-) bajka jakaś koszmarna :szok:
anna_ajra - niesamowita jesteś z tym odpisywaniem każdej. Pewnie jako bywalczyni BB od 3 lat masz jakiś sposobik na to ;-) otwierasz forum na dwóch okienkach? notatki? ;-)
Tak, pracuję w szkole, na dodatek uczę wf - więc póki się dobrze czuję będę pracować ale potem jako już bezruch totalny na boisko czy na salę nadawać się raczej nie będę ;-) Wszyscy wiedzą, że jestem w ciązy więc dla nikogo nie będzie zaskoczeniem jak nagle przyniosę L4. Myśle, ze inni nauczyciele w-f dostaną nadgodziny - najlepsza opcja ale trzeba plan zmieniać a zatrudnić kogoś też można na zastępstwo ale to chyba droższa wersja dla pracodawcy ;-)
Zdrowia dla synka ;-)
Paulinaa - ja właśnie robię powidła śliwkowe :szok:
E_milcia - witam serdecznie :-)
 
Kaja dolaczam sie do Twojego stwierdzenia, ze anna_ajra jest niesamowita z odpisywaniem.
Anna_ajra zdradz nam jak Ty to robisz?:-))) a jesli odpisujesz tak wszystko z pamiecie, to musisz miec niesamowita:-)
 
Witajcie przyszłe Mamusie :)
Już dłuższy czas czytam co u Was i postanowiłam do Was dołączyć :)
Mam nadzieję, że mnie tu przyjmiecie :)
Podobnie jak Wy też zostanę mamusią w styczniu 2010 roku!
Termin mamy na 8 stycznia...
Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki,
pozdrawiam serdecznie
Emilia.

Witamy Emilia w naszym gronie:)

Karoli, bajka koszmarna, to raczej maly horror, koniecznie wyslij to w pliku pdf.
Gratuluje ukonczenia takiej okropnosci.

Ja kobitki wczoraj bylam na slubie i malym przyjeciu, taki objadek w klimatycznej knajpce o klimacie indyjskim, z tancerką ktora wykonała taniec brzucha.Bylo bardzo milo.
A dzis choc bylismy tylko do 23, to odsypialam do13tej i w sumie jeszcze sie zaraz legne.
Zjadlam na obiadek ziemniaczki z mizerią i pękam:)
Dzis juz tylko jabluszko.
Ale smaka robicie z tym jdzeniem budyniu i orzeszkow w czekoladzie.

A co do robienia przetworow, to jak mieszkalam u rodzicow w domku, to robilismy przetwory z warzyw i owocow, soki, dzemy, wina, przeciery i co sie da, mam tego powyzej uszu, wiec podziwiam zapał Pauliny do robienia tylu sloikow, 44szt!!!!! szok :)

Ja wlasnie ogladam F1, ale tu juz tez nie ma na co patrzec:(
Ide poczytac ksiazke, wpadne potem.
 
Ostatnia edycja:
Witam nową styczni,óweczkę
Nadineczka mój malutki też sie tak wypina i jest to faktycznie dziwne uczucie:tak:
Anna zdrówka dla synka:tak:
Karoli szcuneczek ci sie należy ,za to tłumaczenie i koniecznie w pdf
44 słoiki:no:podziwiam:tak::-D:-D:-D
U mnie dziś lenistwo maxymalne po obiadku:tak:teraz deserek :tak:
 
reklama
Dziewczynki,
skonczylam tlumaczyc. Wypiescilam tekscik, przeslalam do rzucenia okiem mojej mamie, zeby jakis ewentualny blad ortograficzny poprawila i polska literke wstawila (niestety nie mam polskiego slownika w kompie) i potem do pani doktor mailika wysle. zastanawiam sie, czy nie zrobic pliku .pdf, zeby trudniej jej bylo z niego korzystac:-p:nerd:
A tak w ogole to ta bajka jest okropna; o tanczacych bucikach, ktore tak tancowaly, ze dziewczynka, ktora je nosila musala odciac swoje stopki, a w koncu z wycienczenia umarla :baffled:
Jak chcecie to Wam zamieszcze bajeczke, to sie rozerwiecie troche:nerd:

Witam nowa stycznioweczke

Karoli ta twoja psorka to ma cos z glowa?Wyslij w pdf,jak nabardziej;-)


Wiam wszystkich:-)
U nas leniwa ,spokojna niedziela.Nawet nie gotowalam bo mi sie nie chcialo,pojechalismy zjesc do knajpki.A teraz mam ochote na budyn...:-)
 
Do góry