reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam ...Jakis taki nudny ten dzisiejszy dzionek. W sumie to dobrze, że sie juz kończy. Coś imprezowo zrobiło sie na forum w ostatnich dniach- weselicha, urodzinki...;-)Mój mąż z synkiem też zaraz powinni wrócic z 60 urodzin wujka, a ja niestety musiałam sobie odpóścić :-(Mam nadzieję, że chociaz kawałek tortu dowiozą :tak: Tak na nich czekam i dochodze do wniosku, że bez tych moich mężczyzn świat pusty i nudny. Plus taki, że odpoczęłam za wsze czasy:-D.

Anna_ajra
nie pamiętam ile dokładnie przytyłam, ale zaczęłam pierwszą ciążę od wagi 72 kg, a tą od 62 :-) Pocieszenie jednak żadne, bo jak tak dalej pójdzie to nadrobie i jeszcze pierwszą ciążę przebiję :crazy: w tej chwili ważę już 76,300 :szok: Musze jednak przyznać, że po pierwszym dzieciątku schudłam w rekordowym tempie. Jako nastolatka nie miałam takiej figury jak po ciąży :-D Mam cichą nadzieje, że tym razem będzie podobnie:tak: Czas pokaże:-) A tak z innej beczki..... równiez podziwiam za umiejętność połapania nas wszyskich na forum;-):tak:
Synus niechaj szybko wraca do zdrowia :tak:
Paulinaa
ja tez jestem na etapie przetworów- sałatki, ogórki, papryka itp... Mój małżonek stwierdził, że mam szał macicy :-D Nasza praca zostanie doceniona zimą :-)

E_milcia
równiez witam serdecznie :-)




 
Hej Dziewczynki, a my dzisiaj cały dzień na ogrodzie spędziliśmy, piękna pogoda, śliczne słoneczko, tak mogłoby być co dzień :biggrin2: Myślałam, że troszkę to Olisia zmęczy, ale delikatnie mówiąc się przeliczyłam i łobuz mały w najlepsze się bawi jeszcze :biggrin2:
Stosunkowo udanych nocy Wam życzę :biggrin2:
 
Hej stycznioweczki, zyjecie?

Ja leniu****e jak przystalo na niedziele a zaraz zapiekanki bede wcinac:-D I jak tu nie tyc:sorry2: Dzidzia mnie jakos dzis wyjatkowo kopie, chyba dlatego ze nic nie robie:-)Zaraz sobie zrobimy seans filmowy i tak juz do konca dzisiejszego dnia. Milego wieczoru dla was:-)

Witajcie przyszłe Mamusie :)
Już dłuższy czas czytam co u Was i postanowiłam do Was dołączyć :)
Mam nadzieję, że mnie tu przyjmiecie :)
Podobnie jak Wy też zostanę mamusią w styczniu 2010 roku!
Termin mamy na 8 stycznia...
Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki,
pozdrawiam serdecznie
Emilia.

Witam serdecznie;-)
 
A ja do Was piszęa pomiędzy - w sypialni Polsat i śledzę finał - nasi radzą sobie super - jest 2:0 i właśnie jest przerwa. Na TVN więc przyleciałam do pokoju i podglądam Taniec z gwiazdami - właśnie Majdan tańczy - nieciekawie już lepiej gra w piłkę ;-) :-D i do Was zajrzałam :-)

Miłego wieczoru
 
Zajrzałam do Was bo muszę się wyżalić- wczoraj podczas prasowania wysiadło mi żelazko. cholera :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:A teraz w ramach upiększeń po przeziębieniu i z powodu pracującego poniedziałku:wściekła/y::wściekła/y: umyłam głowę i szlag trafił suszarkę w połowie.:angry::angry::angry:kurde kurde kurde:rofl2::rofl2::rofl2: Sorki za te wszystkie cholery i inne ale jestem zła.

Joasia
I jak tu mieć ochotę na seks? W pierwszej ciąży też chyba bardziej mi się chciało, ech latka lecą szkoda gadać.....:baffled::baffled:
 
POLSCY SIATKARZE MISTRZAMI EUROPY!! :-D:-D

Przepraszam za tak jawną radość ale cieszę się ogromnie... czy ktoś tu jeszcze interesuje się sportem? :-D
 
reklama
yol_a - Wcale się nie dziwię, że szlag Cię trafia:tak: Nieszczęścia niestety chodzą parami. Oby jak najmniej takich sytuacji ;-)tego życzę!!!

^Joasia^
- z tą ochotą to u mnie różnie... jeszcze do niedawna nie miałam ochoty chociaż przeciwskazań nie było, a teraz kiedy mam zakaz odgórny;-) (od lekarza) to z łózka bym nie wychodziła :-) :-D:szok: Kobieta zmienną jest- jeszcze Ci się może odmienic i nabierzesz ochoty ;-)

Życze wszystkim spokojnej nocki :tak:
 
Do góry