reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam, w koncu po prawie 16 miesiacach staran ujarzalam dwie kreski....zrobilam juz 5 testow bo ciagle nie wierze. Wizyta u lekarza zaplanowana na 11 maja a z OM wynika ze termin porodu to 7 styczen.:-)
 
reklama
Gratuluje dziewczyny!!!:tak: Przybywa nas...

agbar77... mamy ten sam termin porodu;-)Ja za tydzien sie wybiore do lekarza. A wczoaj zrobiłam 2 test i znów 2 grube krechy:-)
 
Cześć Dziewczyny

Ja jestem styczniówką 2009 Nasza córeczka urodziła się 5 stycznia :-) Życzę Wam spokojnych 9 miesięcy...ach jak sobie pomyślę to aż chcę być znowu w ciąży :-)
Będę sobie do Was zaglądała mimo jeżeli nie macie nic przeciwko :-)

Pozdrawiamy z Oliwcią
 
Zycze spokojnych 8 miesiecy. Dbajcie o siebie i duuuzo odpoczywajcie :-) Styczen to swietny miesiac na urodzenie dziecka. Ja i moj synek tez jestesmy ze stycznia :-D
 
Super, coraz nas więcej :-)
Ja lada dzień się rejestruje do lekarza i mknę na pierwszą wizytę. Do tej pory nie bardzo to chyba do mnie wszystko dociera, nie tak dawno chodziłam z pierwszym dzieciaczkiem w ciąży, bo ona jest ze stycznia 2009 ;-)
 
Witajcie dziewczyny ! Gratuluje zaciazenia :) Dbajcie o siebie i wypoczywajcie !To takie wazne w poczatkach ciazy!
Ja termin mam na grudzien :) - torszke wczesniej !
 
Gosiu... Mnie juz strasznie męczy:zawstydzona/y:
W Poprzedniej ciązy miałam mdłosci chyba dopiero w 3 miesiacu...
a teraz to koszmar jakis:-( Od rana do wieczora mnie mdli, w głowie mi sie kreci... i najchetniej bym przespała cały dzien. A jeszcze musze się córą zajać... kompletnie nie mam sił:zawstydzona/y:

Mam nadzieje, ze szybko to minie i bede umiała sie z tej ciązy cieszyc:-) choc juz sie ciesze:-D
 
Gosiu... No to nam sie zmieniło:-p Choc ja narazie nie wymiotuje...
Ehh, te uroki ciązy:-) Teskniłam za nimi...:-D
 
Gosiu ja w pierwszej ciąży też wymiotowałam późno, po 3 miesiącu, ale do 5 mnie trzymało. Teraz póki co nie wymiotuje, mdłości jako takich nie mam, ale ciągle bym spała, tak jak Asiowo. Zero sił na nic, a w domu 4miesięczna córcia. Ale na szczęście jest wyrozumiała i nie marudzi za bardzo i przesypia pięknie noce ;-) Chyba wie co się szykuje :-D

Wiecie co dziewczyny ja na prawde nie wierze :-D Jak sobie pomyślę, że znów zaczną się badania, USG, wizyty i wszystkie objawy ciąży to aż się boję :sorry2::tak:

No i modlę się tym razem o synka, u nas w rodzinie rodzą się prawie same dziewczynki, może nam się uda mieć synka ;-)
 
reklama
Do góry