reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hej Dziewczynki;-)
Uprzejmie donoszę, że u mnie bez zmian:sorry2: Oliś dał mi dzisiaj cały dzień popalić, co siadałam do kompa to się darł, prawdziwa syrena alarmowa mu się załączała :sorry2:Jedyne co go uspokajało to odkurzacz, więc z 10 razy musiałam zasuwać z odkurzaczem :-) Chyba chce braciszek siostrzyczkę wywołać, ale obawiam się, że po tym jego dzisiejszym darciu to siostrzyczka jeszcze bardziej się wycofa :-p
Miłej nocki Wam Wszystkim życzę :-)

Kurcze jak nas mało w dwupakach zostało :-(Jednak już dzisiaj w nocy nie chce mi się rodzić, za bardzo zmęczona jestem i od razu na starcie bym o CC poprosiła :-p
 
reklama
Witajcie na nocnej zmianie ja dziś byłam na wizycie ale nie mogłam napisać wcześniej bo miałam gości.A więc:
okazało się że jest to moja ostatnia wizyta u ginka gdyż dostałam ostatnie zwolnienie do wtorku i skierowanie do szpitala gdzie mam się stawić we wtorek.Przeważyło chyba moje ostatnio wysokie ciśnienie i na ktg dziś tez mały nie za bardzo się ruszał (no ale trudno się dziwić jak pół nocy wcześniej szalał to sobie biedaczek smacznie spał):-D No i na ktg zero skurczy oczywiście więc nie wiem tak naprawdę co mi będą w tym szpitalu robić.Dziewczyny czy któraś z was ma lub miała pod koniec ciąży problemy z ciśnieniem?bo ciekawa jestem czy z tego powodu ciąza może zakończyć się cesarką? A no i szyjka 1/1/1 więc chyba do wtorku zostajemy z Wami w dwupaku.
 
Witam sie na nocnej zmianie:-), cisza tutaj...wszystkie smacznie spia:tak:!!

roxen ...urodzila:-), jak fajnie...a ja tylko zazdroscic moge:zawstydzona/y:...

od godziny jakies skurczybyki...ale nie regularne,wiec nadal czekam:-p,
termin z usg byl wczoraj:sorry2:...hmm
 
Witam się na mojej piewszej nocnej zmianie:happy2: Skurcze mam od 12 30 zaczęły sie co 7 min, pózniej myślałam że mam jednego giganta przez pół godz, teraz co 5, mniewam że to już to co ma być a nie jakaś ściema:dry:
Moje położne kazały się iść wykąpać ale pobudzę cały dom tym cholernym prysznicem, a wanna graniczy z pokojem Szymurki:sorry2: Więc na razie grzecznie czekam przed kompem, muszę przyznać że to mnie odpręża:-p
 
reklama
Do góry