reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

hej dziewczynki, kurcze, od kilku dni nie mam w domu neta a więc nie mogę Was czytać :( Nie Wiedziałam ,że jestem tak od tego forum uzależniona!! Teraz przyjechałam do rodziców i zaraz zacznę nadrabiać te 4 dni. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Nie wiem kiedy znowu mi podłączą ten internet. Użeramy się już 7 m-c z firmą z którą podpisaliśmy umowę, ciągle reklamacje i reklamacje.... Podpięli nam złą ofertę. Mieliśmy mieć neta przez pół roku za 1 zł a potem już normalnie, a oni nam od początku liczę normalny abonament i dodatkowo coś tam za telefon stacjonarny którego my nie mamy. Teraz już nam wyłączyli, ciekawe jak to się skończy......
 
reklama
pumpkin: a co ty tak jedno zdanie i nic nie napiszesz co u ciebie? my tu o ciebie sie martwiłyśmy jak żyjecie z Polcią i co to za egzaminy zdawałaś. Czekamy na relację z nieobecności:tak:
!

Bo ja tylko na moment. Próbowałam podczytać na grupie ale 3 strony tylko mi sie udało i już muszę lecieć. Tylko rozbudziłam swoją ciekawiść :( Zapisałam sobie stron ile wlezie i pózniej poczytam.
Egzamin dopiero pod koniec czerwca wiec jeszcze troche. A juz mnie niechciejstwo wzielo. Jak bede miala chwile to napise na zamknietym co i jak.
Dopiero w lipcu wprowadzę sie do swojego mieszkanka, na razie mieszkaja tam studenciaki i sa na wypowiedzeniu a potem remont. Wiec net do tego czasu to tylko z doskoku, niestety.

Ściskam
 
A ja dzisiaj od rana też jak latawiec, ale przed 16 wróciłam do domu to nawet mi się nie chce tyłka sprzed kompa ruszyć:-p Młodą nakarmiłam przy kompie i ruszyłam się tylko, żeby Olisia nakarmić. Dzieciaki o dziwo dzisiaj w miarę grzeczne. Może nie powinnam tego pisać, bo zaraz zaczną szaleć ;-):-p
 
Hellou drogie Panie:-) Witam te co powórciły po niebycie:tak: Ja sobie standardowo wreszcie siadłam i zaczęłam nadrabiać a tu nie ma co:-) Wszystkie bobaski chyba tak mamusie męczą że mamusie nie mają siły klikać:-) Moja mnie chce załatwić to pewne:sorry2: Patrzyłam na te skoki i ten niby ma trwać jeszcze 3 tygodnie:happy2: Normalnie cudownie;-)
 
Morka, moja też skacze. Od trzech dni foch na wózek. Syrena jak ją wkładam i na nic tłumaczenia. U mamy na rękach jest git.
 
wiecie poczytałam co u Was i ręce opadają że wiele z nas musi męczyć się z "rodzinką"....

to wszystko na co mnie dziś stać :(((((


No może jeszcze tylko na to że cieszę się że to co się nie odzywały Minnie, Agniecha, PUMPKUN- dajecie znać że wszystko ok.....

No i z udanych chrzcin- mimo wszystko, mimo przeszkód, Emilka- też się cieszę..........
 
reklama
Dziewczyny, ja tez sie przekonałam, ze z rodziną to tylko ewentualnie do zdjecia...

Mogę liczyć na obcych mi ludzi, a nie rodzinę...
Na pewno mogę liczyc na was, dzieki, ze jestescie!!!

Jejku... wymeczyłam sie na tym aqua-aerobicu..., jaki to daje wycisk:-D A psychicznie jak wypoczełam przez ta godzine!!! Nawet nie miałam sił myslec o tym co dzieje sie w domu;-) Super!
Ale jutro bede miec zakwasy:szok:
A jutro cały dzien sama, bo Paweł zas wyjezdza...

Lece pod prysznic;-)
 
Do góry