reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam

U nas znowu pogoda jest okropna, a Zuzia przyzwyczajona do spacerkow, zreszta dłuzeej spi na dworze.

Paula3 zdrówka dla Zuzi

Morka ,Roxeen, Klara M Witam w klubie, moja to cały dzien spedziłaby na rekach i bardzo dobrze potrafi wymusic to płaczem. A niech tylko mnie nie widzi to szału dostaje:crazy:

No nic lece troche posprzatac troszke
 
reklama
Dormark to zdrówka dla dzieciolków!!!!!!

Paula - ja nie znać sposobu, może roxen- ona uwielbiać sprzątać - tak wnioskuję z postów :)

Malwina-młody u nas faktycznie wymusza, kwikiem nie da rady, bo mam tylko ubaw,ale jak już jest płacz, a własciwie jak się rozkręci i tajenie to nie ma zmiłuj.....pękam, przeciez nie będę z niej psychicznej walki prowadzić pt. kto złamie się pierwszy:no::no::no:
 
I ja sie witam w ten brzydki dzien!!

Paula zdrówka dla Zuzi, biedna, ucałuj ją mocno!! :*:*:*
Jak juz dowiesz sie jak pogonic lenia koniecznie daj znac!! :)

Dormark a ja wczoraj do S. mówię, że dawno Dorotki na forum nie było, kurde, wiedział o kim mówię ;p hihihi
Już się Was nauczył wszystkich!!
Zdrówka dla dziewczynek!!:*:*

Ja też nad wymuszaniem się zastanawiałam... Wszędzie piszą, że dziecka poniżej 6 m-ca nie da sie nauczyc, przyzwyczaić... A moje dziecko lezy i raczki wyciaga jak chce na rece, a jak sie go nie wezmie, to... Wspolczujcie moim uchom ;p

Dziś miałam iść do lekarza mojego, ale nie pójdę, bo @ dostałam ;/ cytologie mialam zrobic i sprawdzic czy po cesarce wsio ok... @ powinna byc w niedziele, 16 maja!! ;;/ Od niedzieli mnie glowa bolała, myslalam, że to ze zmeczenia, teraz juz wiem, ze to zapowiedz... Zawsze tak bylo, mialam nadzieje, ze po ciazy sie zmieni, a tu kupa :(

Samopoczucie do pupy!! To wszystko przez te pogode ;/ mam juz dosc!! ;/

Patrysia internetu nie ma!!

Aaaaaaaaaa miałam mówić ;D
Wygraliśmy w koncu z ciemieniuchą ;D;D;D
Szampon emolium i emulsja na suchą skórę główki zdziałały cuda!!
Tak więc, jeśli któraś się męczy nadal (chociaz nie wiem czy ktos tak dlugo jak my walczy) to polecam!! ;D

Miłego dnia!!:*


e: tak mi się przypomniało ;p
Dorciaa jak chcesz to możesz wydać książkę!! Ale dzielimy się zyskami na pół haha ;D
Możesz tam też napisać jak nauczyłam się jezdzic na rowerze, jak pływać... ;p Bo to również bez przygód się nie obyło...
W sobotę koleżanka przyjechała pomóc mi przy chrzcinach i powiedziała mi, że gdyby mnie nie znała, to za nic by nie uwerzyła w to co mnie spotyka... A w sytuację z teściami nie wierzy, bo mnie zna... Przekonala się w niedziele jak zobaczyla babcie mojego dziecka, ktora stala jakies 4 metry od niego i nie podeszla...

Oooo w ddtvn o kompleksach mówią ;D posłucham ;p
 
Ostatnia edycja:
Witajcie

Mam chwilke dla Was, bo Michalek uspiony przez pana meza spi i tatus tez kima.
Ma wolne w pracy, przez ten tydzien dostal chorobowe. A lekarka nawet go nie osluchala.
Ja jade non stop na przeciwbolowych bo zatoki mi glowe rozsadzaja.

Jejku, strasznie sie za Wami stesknilam. Dobrze, ze jestescie :*

Kacha ja sie nawet zastanawialam, czy siuranie na przewijaku kiedys przechodzi, bo na urlopie zostalam oblana tylko raz w ciagu 2 tygodni, a zwykle bylam mokra srednio 2 razy dziennie :-D Ale wczoraj znowu mnie obsiusial wiec nie ma to jak wlasny przewijak :-D A okupkania wspolczuje, ja bylam tylko raz jak do tej pory. Teraz kupcia przy jedzeniu i musze wachac potem jak go do odbijania podnosze.

Paula - duzo zdrowka dla Zuzi

Dormark i dla Twoich coreczek zdrowka

Emilcia - duzo usmiechu na dzis i super ze pozegnaliscie ciemieniuszke

Kurka czytam na biezaco i nadrabiam zaleglosci jednoczesnie i miesza mi sie teraz, chce odpisac i nie wiem kiedy to bylo :-D
No nic, to w takim razie to tyle, ale obiecuje poprawe ;-)

Milego dzionka
 
dziewczyny jak się pozbyć MEGA lenia?! :(
Trzeba go regularnie dokarmiać. :-D

Paula, zdrowka dla Zuzi. Tylko ten antybiotyk mi nie leży. Jak lekarka stwierdziła, że tu wirus, to na kij antybiotyk? One na wirusy nie działają. :no:
Dormark, zdrówka dla dziewczynek.
Kacha_wawa, Minnie, moja gwiazda ostatnio zrobiła kupę do wanienki...
 
Dziewczyny ratujcie!!!!!

Maz mi przyniosł psa z niespodzianka i całe mieszkanie smierdzi, cuchnie itp,itd:angry::angry::angry:

Ona nawsze gdzies sie wytarza, ale tak jeszce nie było. Musze sie z Zuzia ewakuowac!!!!!!!!;-)
 
Dzieńdoberek :-)

Mamusia wyspana dzisiaj do 9.00, to i humor dobry :-)
Jutro idziemy na szczepienia i kontrolne USG. Trochę się boję, bo małą ma dalej nierówne fałdki.
Wczoraj ćwiczenia na basenie super, jutro pilates... Pewnie znowu ledwo wstanę z łóżka :-D

Wczoraj rozmawialiśmy z M, bo kończy mi się macierzyński i chyba wrócę do tłumaczeń.
Trochę się boję, bo to jest harówka, bywało, że kładłam się spać, kiedy M wstawał rano do pracy, bo miałam pilne tłumaczenie. Ale może jakieś małe wezmę, kasa się na pewno przyda.

Paula, zdrówka dla Zuźki!
 
Dzien dobry paniom. Doba mi sie ostatnio skurczyla cy cus...
Alex ma problem z zasypianiem w ciagu dnia,pada juz prawie ale nie moze zasnac,wiec ze zmeczenia placze,wczoraj wieczorem dwie godziny ryczal bo juz inaczej nie mozna tego nazwac...normalna histeria. Uspokoil sie dopiero w kapieli,na szczescie nocne spanie obylo sie bez zaklocen...Dzis tfu tfu jest lepiej,wlasnie odbywa druga drzemke...
Pozdrawiam cieplo i milego dnia zycze.
 
reklama
agbar - jak mój nie może usnąć i płacze ze zmęczenia to dyndam go w leżaczku i usypia tj, ja siedzę na kanapie i nogą dyndam leżaczek ;-)
 
Do góry