reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

kaamaa dziekuje ten watek akurat caly przeczytany mam i tam jest o dzieciach starszych co juz do szkoly chodza jak i rowniez o nastolatkach:baffled: kaja a ta stronke od kilku dni przegladam i przyznam ze nie znalazlam tego co ty :-)dziekowac ;-);-):tak::tak: buziaki stycznioweczki ;-);-)
 
reklama
moje dziecie szalone chodzi do przedszkola już od grudnia:)

ale mam do was inne pytanie - które ze styczniaków szło do żłobka? jak zniosłyście rozłąkę z takim maluszkiem i jak reagowały maluszki? Ja moją Nusię muszę do żłobka oddać, bo Tymkiem mi babcia się zajęła, ale N\uśią już nie ma kto.. a trzeba do pracy zacząć jeździć...
 
Witam was cieplutko dziewczynki, mam nadzieje ze mnie pamietacie:-) Julcia pieluszki w czerwcu juz pozegnala i smoka tez, poszło nam bardzo sprawnie bo juz po 2 tyg nawet w nocy nie robila w pieluchy tylko na nocniczek sama szła. Mam pytanie czy wasze dzieci tez tak sie buntują ,upieraja ,złoszczą? Moja tupie nogami jak jej czegos nie pozwole, oczywiscie płacz jak bym ze skóry obierała i wytyka jezyk z odgłosem brrrr, jak by mi pyskowała. Nie wiem jak ją tego odzwyczaic:-(
 
Ivi Gratuluje córci.
Moja styczniowa Natalka od września chodzi do przedszkola(niepublicznego) i bardzo lubi chodzic tam ma super panie i niunia radzi sobie super, pieluszki używa tylko na noc, smoka nie używa odkąd skonczyla roczek.
Ja juz potomstwa nie planuje gdyz juz mam synka 6 latek i natale stycznioweczke niespełna 3 letnią.a jak u was wasze pociechy chodzą do przedszkola lub do żlobka?pozdrawiam
 
reklama
edyta 7709 moja natalka też tak ma tylko bez rzucania się na ziemie, to normalne okazywanie emocji i psychologowie fdzieciecy twierdza ze to normalne ze dobrze ze okazuje emocje , podobno wtedy ty powinnaą powiedziec takiemu dziecku że ci smutno i przyko że się tak zachowuje....pocieszenie takie ze to minie;-))))pozdrawiam,

któras z dziewczyn pytala jak dziecko znioslo rozłąke idąc do przedszkola dziecku bylo cięzko i mi tez ale moj kochany mąz zawoził małą do przedszkola rano i bardzo pomoglo to i mi i corce w rozłace bowiadomo ze z mamą zawsze trudniej sie rozstac ,natala po kilku dniach zaczeła bez problemu chętnie chodzic do przedszkola i jestesmy wszyscy zadowoleni,pozartym sie pochwale ze moja niespelna 3 latka liczy do 10 płynnie po plsku i do 8 po angielsku umiala to juz zanim poszla do przedszkola:szok: pozdrawiam
 
Do góry