reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Przyłączę się do waszej listy dolegliwości.
Minął mi 4 tydzień i jak na razie bolą mnie piersi i żołądek. Czasami trochę mnie ponudzi i najchętniej to bym nic nie jadła bo na nic nie mam ochoty.
Strasznie się boję bo to moja pierwsza ciąża a wszyscy dookoła straszą (nawet własna mama):sad:
 
reklama
Gratuluję Wam dziewczyny :tak:

Mnie wczoraj po raz pierwszy porządnie zemdliło, jak przeszedł obok mnie ktoś palący papierosa. Normalnie myślałam, że zwymiotuję na środku chodnika :-D

Wronek nie ma się czego bać, to najpiękniejszy okres w życiu kobiety ! :-)
 
Dzięki dziewczyny za dobre słowa.
Ja ciesze się bardzo na myśl o moim maleństwie a mój mąż to po prostu oszalał. :-)
Do ginekologa idę 21 maja, nie uwierzycie, ale to będzie moja druga wizyta w życiu.
Trzymajcie się dziewczyny i gorące buziaki dla waszych fasolek.
 
Przyłączę się do waszej listy dolegliwości.
Minął mi 4 tydzień i jak na razie bolą mnie piersi i żołądek. Czasami trochę mnie ponudzi i najchętniej to bym nic nie jadła bo na nic nie mam ochoty.
Strasznie się boję bo to moja pierwsza ciąża a wszyscy dookoła straszą (nawet własna mama):sad:


witaj:-)ja za to mam apetyt:-Dczasami mnie troszku zamdli a głównie jak coś tłustego zjem lub mam pusty żałądek no i w autem jak jade no to też tak zaczyna:baffled:a tak to jest ok a gadaniem się nie przejmuj może i fakt ten I trymestr jest taki co trzeba uważać na siebie najbardziej ale to nieznaczy że ma sie coś złego dziać to jest piękny okres w życiu kobiety i myśl pozytywnie:tak:heh no i fakt ja nie lubie jak ginekolog mnie bada lub wogóle badania jak krew itp.:baffled:no ale się przyzwyczaj bo w ciąże tego będziesz miałą dużo;-)
 
Witam! Tutaj stycznioweczka 2007, zycze wszystkiego najlepszego swiezym zafasolkowanym ^^
Swoja droga byc moze do was dolacze (jeszcze chce z testowaniem poczekac kilka dni dla pewnosci :p)
 
Witam wszystkie stycznióweczki 2010:-)
03.05 robiłam pierwszy test wyszły mi dwie kreseczki następnego dnia to samo, jutro próbuje znów ( i oczywiście was poinformuję):-D ciesze się przeogromnie lecz również się boje, ponieważ już jedna fasolinkę straciłam i nie chce się za bardzo napalac bo to ciężko przeżyje jeśli nie daj Boże znów by coś się stało...:-(, ale jak na razie przyłączam się do was, ponieważ mam już objawy takie jak: ból piersi, który powolutku ustępuje, nudności z rana jak jeżdżę metrem, odrzuca mnie od kawy i zrobił mi się strasznie napięty brzuch czego wcześniej nie zaobserwowałam
Pozdrawiam wszystkie stycznióweczki i życzę spokojnych dni w stanie błogosławionym:tak:, szybkich i bezbolesnych porodów ale to już troszkę później ...
Ale się rozpisałam szok:szok:
 
KRUSZYNKA przykro mi z powodu utraty fasolki ale widzisz masz juz w brzusiu druga co życze miłych 8 miesiący(bo miesiąc już za toba):tak:
 
Cóż takie niestety jest życie i dlatego teraz jestem ostrożniejsza żadnych stresów przede wszystkim!!!:sorry2: nawet jeszcze nie byłam u gina wole poczekac i spokojnie się testowac jak na razie. Zresztą podejście lekarzy do kobiet w ciazy do 3 miesiąca w UK jest inne niż w Polsce...musze poszukac polskiej kliniki i pod koniec maja sie wybiorę. Kurcze a miałam leciec do Polski musze odłożyc podróż conajmniej 1,5 mies. :-p
 
reklama
Kruszynka trzymam kciuki z całego serca, że wszystko będzie dobrze!

U nas dzień minął spokojnie, mam coraz większe mdłości. Po za tym lekki ból piersi. Wiecie co? chciałabym być już w II trymestrze :-D
 
Do góry