reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam Dziewczyny, melduję, że żyję, ale marnie ze mną, mogę tylko leżeć, co wstanę, to brzuszek twardnieje i boli.... Wizytę mam dopiero w piątek.... Pozdrawiam, miłego weekendu!!

Nikki moze przyspiesz wizyte?A na razie faktycznie odpoczywaj jak najwiecej....Trzymaj sie.


Witam serdecznie,
u nas mily,rzeski poranek.
Miego dnia wszystkim zycze.:-)
 
Witam serdecznie wszystkie styczniówki
wkońcu udało mi sie nadrobić zaległości z tego tygodnia. Miałam tak męczący tydzień że zabrakło mi siły na czytanie was na bieżąco bo zasypywałam przed kompem. Wczoraj jednak odespałam braki i dzisiaj z samego rana zabrałam się za czytanie BB

Dziewczyny a powiedzcie mi czy któraś z Was miała robiony juz odczyn Wassermana??:confused2:
Ja miałam na początku ciązy ale też słyszałam że w trzecim trymestrze robi się jeszcze raz

Hej melduje sie:-D
Całe popołudnie u teściowej byłam dzisiaj -jakośprzeżyłam:-)
Witam nowe stycznióweczki:-)
Mój chłop pojechał do szwagra na mecz,a ja oglądam film z synusiem:tak:
Malutki coś leniwy dzisiaj bo malutko się rusza ,a ja już panikuje:szok:
Ja wczoraj też oglądałam mecz z moim mężusiem, bardzo romantycznie spędziliśmy wczorajszy wieczór.:happy:
Jesli chodzi o ruchy to zaczynam się martwić że ja nic nie czuję, wprawdzie jestem dopiero w 19 tygodniu i to moja pierwsza ciąża ale jak was czytam to też chcę już poczuć:-(

Cześć mamuśki, trochę mi się słońca przebija, niedziela czeka mnie w domku:tak:
Monia1110 gratuluję urwisów!chociaż czekaj w końcu to mogą być bardzo grzeczne chłopaczki

Dziewczyny dziękuję za dobre rady wczoraj czułam się masakra, pociłam się jak prosiak iciągle te gorące herbatki, inhalacje, tantuum verde noc była ciężka ale dzisiaj jest już lepiej nie mam ciężkiej głowy, chyba jestem na dobrej drodze, jak mi jutro nie przejdzie a idę do pracy to odwiedzę lekarza
Na rozstępy mam z AA krem za 29zł kończy mi się i kupiłam też: ziajka mama 15,50zł i polecam, rozstępów zero jak dotąd
Ja też kupiłam ziajka mam, narazie rozstepów nie widać ale one mogą się pojawić już po porodzie jak będziemy traciły zbędne kilogramy:-(
 
czesc kobietki
ja tez ruchy czuje raz mocniej raz slabiej, ptrzedwczoraj jak lezalam caly dzien Violka szalala na maxa a wczoraj juz duzo spokojniej ale to pewnie dlatego ze chodzilam.dzis rano jak mnie nie skopala to zjadlam pol batonika i czekalam;-) dopiero jak dostalam jakies kopniaczki to spokojnie wstalam;-)

Karoli4 ja tez moge tylko bezzapachowe kremy uzywac i jedyne co znalazlam to Vichy

poza tym powiem wam ze pocztalam tropche na BB wczoraj opini o szpitalach tzn tych w wawie i kurcze wkazdym jest cos nie tak. tzn jest jeden szpital ktory nie dostal zadnej negatywnej opini (brodnowski) chyba aie tam przejade bo juz glupiec zaczynam od tego wszystkiego. chcialabym chodzic do szkoly rodzenia tam gdzie bede rodzic ale kurcze jeszcze nie wiem gdzie chce rodzic.a do szkoly trzebaby sie juz zapisac.
 
Witam Was w niedzielny poranek. Ale dzisiaj szaro u buro u nas. Moj M pojechal na zawody motocrossowe a ja mam zamiar sie lenic. Moze pojade na jakies zakupku z mamusia. Milego dnia Wam zycze:-) i duzo przyjemnych kopniaczkow od maluszków:tak:
 
Witam porannie, u nas ładnie słoneczko świeci..
wstałam dzisiaj spokojna, Julcia ładnie kopała w nocy i nad ranem:tak: obudziło ją to wczorajsze ktg i mam nadzieje ze juz wiecej nie bedzie mamy straszyć:wściekła/y::tak::tak:dzisiejszy dzien za pewne znowu w domu spedze, gin przepisal mi wczoraj antybiotyki a moj maz nawet przy niedzieli nie odpuszcza i konczy pokoj remontowac...

Co do kremów na rozstepy bede musiala w jakis zainwestowac, bo oliwka chyba przestaje skutkować, na wew stronie uda mam czerwona kreche, liczyłam ze to nie rozstep i zniknie ale sie mylilam...
 
Ostatnia edycja:
Witam z rańca:tak:
Jeśli chodzi o kopniaczki to u mnie różnie bywa, czasem czuję wyrazne, a czasem wydaje mi się, że wogóle nic nie czuję:sorry:
Dzisiaj idziemy do naszej Chrześnicy na roczek, a wieczorem jest pogrzeb, na który pójdę zapewne sama bo mój M powiedział, że nie da rady:zawstydzona/y:
Życzę Wam miłej niedzieli:tak:
Witam Dziewczyny, melduję, że żyję, ale marnie ze mną, mogę tylko leżeć, co wstanę, to brzuszek twardnieje i boli.... Wizytę mam dopiero w piątek.... Pozdrawiam, miłego weekendu!!
Oj Nikki życzę zdrówka i wypoczywaj dużo, może przyspiesz wizytę:sorry:
 
reklama
Witajcie niedzielnie:-D
ale ja mam dziś lenia :-D Fajna pogoda na spacer, a ja najchętniej położyłabym się z pilotem w ręku;-) no, ale chyba musze sie zmobilizować....

U mnie nadal cisza z kopniaczkami, jakiś leniuszek mi rośnie. Ale we wtorek wizyta, to podejrze co tam słychać u mego maluszka.

Witam Dziewczyny, melduję, że żyję, ale marnie ze mną, mogę tylko leżeć, co wstanę, to brzuszek twardnieje i boli.... Wizytę mam dopiero w piątek.... Pozdrawiam, miłego weekendu!!

Nikki, dużo zdrówka i wypoczywaj. A jak ci nie przejdzie, to spróbój przyspieszyć wizyte, nie czekaj. To od czasu tej przygody z psem tak cię boli?
 
Do góry