reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

PATRYSIA ajenka:-(życze zdrówka dla synka:tak:
dziekuje
Patrysia dużo zdrówka dla syneczka :tak:

Zmykam Dziewczyny malować pokój dla Olisia, bo się troszkę nudzę :sorry2: Od razu lojalnie uprzedzam, że nie farbą olejną ;-)
dziekuje, a Ty uwazaj z farba ;-)
Patrysiu, przykro mi, że synek choruje. Dużo zdrówka dla niego!!
dziekuje
Cześć dziewczyny!

Przykro mi Patrysiu, że synek chory. :-(Oby szybko doszedł do siebie. Tobie też życzę dużo sił, bo jak dziecko chore, to dobre i dla matki nie jest.

Ja miałam dziś swoje pierwsze usg, połączone z badaniem krwi, bo robili test potrójny.Na wyniki całości muszę poczekać, więc będę się niecierpliwić. Przezierność karkowa wydaje się ok, ale nie znam się na normach. Przy crl 46,5, nt wynosi 1,4. Czy któraś z Was ma pojęcie o normach? Czytałam gdzieś, że do 3,5 może nt wynosić, ale nie wiem, czy to pewne czy nie. Dzidzia strasznie się wierciła, kręciła, machała rączkami i nóżkami, aż się normalnie popłakałam.:zawstydzona/y:
dziekuje
nie mam pojecia jaka jest norma :no:
dormark - a lekarz nie uprzedzil Cie wczesniej ze masz cyste ??
ja maialm po porodzie... wiem ze miewalam bole podbrzusza :tak:
 
reklama
Wrocilam ze szpitala z fasolka wszystko ok nie wiedza skad te bole mi sie wziely podejzewaja pekniecie cysty dostala tabletki przeciw bolwei w poniedzialek do kontroli.



życze aby było wszystko dobrze:tak:


Cześć dziewczyny!
Ja miałam dziś swoje pierwsze usg, połączone z badaniem krwi, bo robili test potrójny.Na wyniki całości muszę poczekać, więc będę się niecierpliwić. Przezierność karkowa wydaje się ok, ale nie znam się na normach. Przy crl 46,5, nt wynosi 1,4. Czy któraś z Was ma pojęcie o normach? Czytałam gdzieś, że do 3,5 może nt wynosić, ale nie wiem, czy to pewne czy nie. Dzidzia strasznie się wierciła, kręciła, machała rączkami i nóżkami, aż się normalnie popłakałam.:zawstydzona/y:


nie znam się na tych normach :sorry2:najważniejsze że dzidzia poskakała na mamusi oczkach:-)
 
Cześć dziewczyny:-) Ale ja tu dawno nie zaglądałam! Nie było czasu...A tu już ponad 200 stron spisanych:szok: Ale już teraz będę częściej:tak:
Wczoraj byłam u gina i dowiedziałam się, że wszystko dobrze, zobaczyłam bijące serduszko a termin na 26 stycznia:-) Jestem bardzo :-)happy tylko cały czas mi niedobrze i mam kłopoty z jedzeniem smażonego i mięsa....
Pozdrowionka dla wszystkich:-) przyszłych mamusiek!:-)
witaj :-)
 
ptrysia86- że jedziecie z koksem to ja widze tylko czy ja nadążę to wszystko przeczytać:-) oj trzeba będzie się częściej przyglądać forum....:-)
 
Nikki u nas okna są non stop otwarte :-) Dzięki wielkie za troskę :-)

;-);-)

Cześć dziewczyny!
Ja miałam dziś swoje pierwsze usg, połączone z badaniem krwi, bo robili test potrójny.Na wyniki całości muszę poczekać, więc będę się niecierpliwić. Przezierność karkowa wydaje się ok, ale nie znam się na normach. Przy crl 46,5, nt wynosi 1,4. Czy któraś z Was ma pojęcie o normach? Czytałam gdzieś, że do 3,5 może nt wynosić, ale nie wiem, czy to pewne czy nie. Dzidzia strasznie się wierciła, kręciła, machała rączkami i nóżkami, aż się normalnie popłakałam.:zawstydzona/y:

Wydaje mi się, że jest jak najbardziej ok. A dostałaś wynik pisemny? Bo tam pisze ryzyko trisomii i podane jest prawdopodobieństwo. Moje dziecko miało crl 64,3 mm i nt wynosiło 1,5 mm i był to dobry wynik.

Cześć dziewczyny:-) Ale ja tu dawno nie zaglądałam! Nie było czasu...A tu już ponad 200 stron spisanych:szok: Ale już teraz będę częściej:tak:
Wczoraj byłam u gina i dowiedziałam się, że wszystko dobrze, zobaczyłam bijące serduszko a termin na 26 stycznia:-) Jestem bardzo :-)happy tylko cały czas mi niedobrze i mam kłopoty z jedzeniem smażonego i mięsa....
Pozdrowionka dla wszystkich:-) przyszłych mamusiek!:-)

Witam ponownie i zapraszam do pisania!! Gratuluję bijącego serduszka!

ELZA my tu z koksem jedziemy co trzeba częściej wpadac aby byc w miare na bierząco:-Dsuper że serduszko bije:-)

no jedziemy z koksem :tak::tak::-D:-D;-)
 
Gosia_k23Dzięki.Macytak to napewno przepuklina dzieki za troske...Alescie sie rozpisały szok normalnie...ja mialam internet jakis zwolniony i do tego likwiduje firme a raczej dwie i 17 były 3urodzinki mojego synka...a dzis 19 synus miał uroczyste zakończenie roku szkolnego tzn żłobkowego tak wiec malo czasu na forum ,mam ale staram sie zaglądac do was po za tym teraz w srode jedziemy nad morze na tydzien wiec pewnie nie bede tak czesto zagladac ale nie ,yslcie ze juz mi sie znudzilo, bo zamierzam z wami byc az do porodu i dluzej nawet jeszcze...:-)pozdrawiam a propo moje samopoczucie lepiej teraz i co ciekawe odpukać nawet mi przeszły zaparcia(odpukać):confused:
 
reklama
dormark - a przepisal Ci cos?? Co??
patrysia86 - Torbiel (cysta) jest wytworem patologicznym.Są najczęściej występującym rodzajem łagodnego nowotworu. U kobiet cysty pojawiają się często w narządzie rodnym. Stosunkowo rzadko występują na wargach sromowych. Skopiowalam to zeby nie bylo :sorry2:
 
Do góry