reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
PATRYSIA fajnie miec taki papierek,masz swiadomosc ze cos jest twoje;-)

A mam jeszcze pytanko do SYLWI100,powiedz mi gdzie u nas w miescie sa sklepy z odzieza ciazowa?Ja znam tylko jeden:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny dziękuję za pocieszenie :tak: Już mi troszkę lepiej, na szczęście Olisiński mi baaaardzo też pomógł, bo zaczął się tak wydurniać, że nie sposób było się nie roześmiać :-)
 
no i jestem...
dopiero teraz moge na spokojnie usiasc wczesniej mialam goscia wiec nie moglam
zreszta synek spal nie cala godzine i tak marudny ze teraz migusiem padl...

no i podpisalismy umowe wstepna kupna-sprzedazy!!!!!!!!!

Wielkie gratulacje!! Napisz coś więcej o mieszkanku!!:-D:-D

hmm to widocznie jakoś nie takoś te normy bo ginekolog mi chwali tętno dzidziusia:tak:i też słyszałam że dziewczynki mają wysokie nawet 170 ;-)

Patrysiu, tylko ten artykuł w necie znalazłam, może coś innego znajdziesz, bo mi się nie udało...:tak:
 
Fajne mieszkanko i cena raczej okazyjna (u nas ceny od 3 tys w górę). Sprawdź sąsiadów, to ważne w bloku, kogo ma się za ścianą, bo różni się trafiają, a to potrafi życie zatruć.


Nio to prawda, ja mam teraz super sasiadow a slyszalam juz takie historie o swirach zza sciany, niestety tego nie przewidzisz.

Fajnie Patrysia zazdroszcze ze macie swoje M!
Tez bym chciala zeby bylo mnie stac na wlasne, niestety ceny 8-10 tysi z metra to dramat:(
 
Witajcie dziewczyny,
Czekałam tak dlugo zanim nie upewniłam się, że wszystko jest ok.
Basia lat 26 chce się do Was wpisać :)
planowany termin 6 styczeń
mam syna lat 3,5 Hubert
ciąża to moja 3 (1 poronienie w zeszłym roku)
mam męża Szymona
 
reklama
Do góry