reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam Dziewczyny, melduję, że żyję, ale marnie ze mną, mogę tylko leżeć, co wstanę, to brzuszek twardnieje i boli.... Wizytę mam dopiero w piątek.... Pozdrawiam, miłego weekendu!!
 
reklama
Wiatam na poranniej kawie , u mnie to z ruchami ruznie raz warjuje na calego a raz prawie nie czuje , ale moze tez jest to zwiazane , ze caly dzien latam za Nicola i poprostu o tym nie mysle i sie nie wsu****e np wczoraj jak jechalismy samochodem to czula takich 7 mocniejszych kopniakow a potem bylam tak padnieta ,ze juz nic nie czulam.
 
Cześć mamuśki, trochę mi się słońca przebija, niedziela czeka mnie w domku:tak:
Monia1110 gratuluję urwisów!chociaż czekaj w końcu to mogą być bardzo grzeczne chłopaczki

Dziewczyny dziękuję za dobre rady wczoraj czułam się masakra, pociłam się jak prosiak iciągle te gorące herbatki, inhalacje, tantuum verde noc była ciężka ale dzisiaj jest już lepiej nie mam ciężkiej głowy, chyba jestem na dobrej drodze, jak mi jutro nie przejdzie a idę do pracy to odwiedzę lekarza
Na rozstępy mam z AA krem za 29zł kończy mi się i kupiłam też: ziajka mama 15,50zł i polecam, rozstępów zero jak dotąd
Dormark następne zakupy będą udane, zawsze tak jest
 
cześć
u nas znów beznadziejna pogoda :/ leje od rana
coraz gorzej też z moim spaniem w nocy - wstaje coraz częściej do toalety:-(już dziś od tych przerywanych nocy boli mnie głowa i nastrój nie taki... ehh
u mnie z ruchami tak samo - raz czuję bardzo fajnie i mocne kopniaki dostaje, raz cisza całkowita :) dobrze że serduszka mogę posłuchać to spokojna jestem:tak:

Nikki - co się dzieje z brzusiem? .. cierpliwości w leżeniu..
 
witam babki, ja też mam glukozę do zrobienia, ale u mnie była kumpela ostatnio i jak ma się dobre wyniki w ostatnich wynikach i w tej glukozie bez obciążenia wcześniej to nie pobierają krwi przed.

u nas pochmurno, ale wolę to niż upały :tak:

jedziemy na jakieś zakupki, bo autko kupione i możemy śmigać po sklepikach :-p

pa pa
 
Witam dziewczyny:-) Pogoda znów nieciekawa;/ Pochmurno mimo, że gdzieś przebija się słońce... dobrze, że nie pada:-p Czujemy się dzisiaj dobrze:tak: Tylko najchętniej przespało by się taka pogodę. Zrobie obiadek i pewnie będę leniuchowac.:happy:
 
Witam porannie :-)
Ale mi fajnie dziś ujrzeć 20 na suwaczku - jak czas szybko leci ;-)
Dorciaa - cieszę się, że czujesz się lepiej ale jeszcze dziś uważaj na siebie i polez dzis jeszcze i moze bierz wiecej witaminki C - tylko takiej naprawde dobrej jakosci.
Nikki - spokojnego leżenia, pilot w rękę, dobra książka, gazetka a małym pewnie narazie zajmie się mąż, co?
dormark ja też nie mogę dokładnie powiedzieć ile i kiedy mam kopanko - ale zdecydowanie jest tego coraz więcej i mocniej - cieszę się bardzo :-) ivi - ja też w nocy wstaje ;-)to już chyba los ciężarnej - damy radę :-)
nadineczka - miłych zakupów!
Myślę też coraz częściej o zakupach, jeszcze nic nie kupiłam tylko ciąlge planuje i myślę o kolorkach, wystroju pokoju , fajne to myślenie :-)

Miłego dnia :-)
 
Witam Dziewczyny, melduję, że żyję, ale marnie ze mną, mogę tylko leżeć, co wstanę, to brzuszek twardnieje i boli.... Wizytę mam dopiero w piątek.... Pozdrawiam, miłego weekendu!!

Co sprawiło, ze brzuszek twardnieje, wysiłek fizyczny, czy tak poprostu z dnia na dzień.
Mi lekarz w razie twardnienia brzucha zalecił No-spę i lezenie ale narazie jest oki.
Niki lez jak tylko mozesz , moze jest to tylko przejściowe. Główka do góry:happy:

a moje maleństwo wariuje na całego :tak:

dziewczyny te co czują ruchy maluszków co ile sie dzieciaczki oddzywają ? bo mój co 2 godziny tak z 10 solidnych ruchów poczuję :tak: reszta to gulgotanie obracanie się ....nie wiem czy łobuz jakiś mi nie rośnie ;-)ale po takich wariacjach jak mam dzień gdzie jest spokojniejszy to też nerwowa się robię :sorry:

Gosiu u mnie z ruchami jest bardzo różnie ale najczęściej i najwiecej rejestruje rano i w nocy:happy:


Dorcia pogoń tą chorobe gdzie pieprz rośnie:eek:
 
Dziendoberek!
To sobie dzis pospalam. Chyba i ja sie przeziebilam. Wczoraj faszerowalam sie cukierkami na gardo i dzis chyba tez jeszcze musze :-(
Pogoda sie zmienia i jest momentami tak jakby cieplo, ale jednak chlodno:cool2::rofl2:


Witam Dziewczyny, melduję, że żyję, ale marnie ze mną, mogę tylko leżeć, co wstanę, to brzuszek twardnieje i boli.... Wizytę mam dopiero w piątek.... Pozdrawiam, miłego weekendu!!

Nikki, a nie mozesz przyspieszyc wizyty, jesli to twardnienie bedzie sie utrzymywalo dalej i dzis i jutro?
Zycze Ci, by przeszlo.

Na rozstepy jeszcze nic nie uzywam. Nie mam na razie czasu isc czegos szukac i wybierac. Poza tym musze znalezc cos totalnie bezzpachowego, a z tym moze byc prolem. Moze znacie jakis krem?
 
reklama
Na rozstepy jeszcze nic nie uzywam. Nie mam na razie czasu isc czegos szukac i wybierac. Poza tym musze znalezc cos totalnie bezzpachowego, a z tym moze byc prolem. Moze znacie jakis krem?

Karoli, ten olejek jaki podałam wyżej w linku jest bezzapachowy, możesz to zamowic tylko nie wiem ile zapłacisz za wysyłkę :szok: ale ty chyba niedługo będziesz w Polsce?
Jeśli nie polecam - kup w sklepie a we Wloszech to chyba nie ma problemu - najlepsza oliwę z pierwszego tłoczenia - dobrą - czy z oliwek, czy mgdałów, czy sezamu, lnu - super; i tym spokojnie mozesz brzuszek masować :-)
 
Do góry