reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

SYLWIA ja także bym co chwile cos jadła:zawstydzona/y::-pnarazie nie widze żeby aż tak waga mi szła w góre co pozwalam sobie ale jak zacznie super rosnąć w góre to na pewno słodycze pójda w odstawke bynajmiej będe jadła duzo rzadziej:tak:
 
reklama
Witam Dziewczyny, mój Wiki ma temperaturę podwyższoną od wczoraj, żadnych innych objawów chorobowych, tylko ta gorączka... prawie 39 st.... Siedzimy dziś w domu i obserwuję go, jakby nie przeszło, to jutro do lekarza....

A u mnie ok, brzuszek już nie twardnieje, miłego popołudnia!!!
 
Życzę miłego spania - ja ostatnio cierpię na bezsenność (kładę się po północy wstaję przed 7.00)


O kurcze jak ja Ci zazdroszczę też bym tak chciała:szok:ale ja to przed ciążą nie miałam kłopotu ze snem a teraz to już w ogóle mogłabym wcale nie wstawać z wyrka.No cóż trzeba się wyspać za wszystkie czasy bo potem może być ciężko:-D
 
Witam Dziewczyny, mój Wiki ma temperaturę podwyższoną od wczoraj, żadnych innych objawów chorobowych, tylko ta gorączka... prawie 39 st.... Siedzimy dziś w domu i obserwuję go, jakby nie przeszło, to jutro do lekarza....

A u mnie ok, brzuszek już nie twardnieje, miłego popołudnia!!!
Dużo zdrówka dla niego, żeby mu szybciutko przeszło:tak: Dobrze że brzuszek już nie twardnieje.
Tak wogóle witam wszystkich z pola bitwy:-D Nadal walczę z malowaniem i podczytuję Was:-)Moj pies się wogóle nie leni na szczęście chociaż kudłaty.
 
Witam Dziewczyny, mój Wiki ma temperaturę podwyższoną od wczoraj, żadnych innych objawów chorobowych, tylko ta gorączka... prawie 39 st.... Siedzimy dziś w domu i obserwuję go, jakby nie przeszło, to jutro do lekarza....

A u mnie ok, brzuszek już nie twardnieje, miłego popołudnia!!!

Nikki, zycze zdrowia dla synka:-) i Ty sie nie daj zarazkom
 
U mnie te krupnik:tak:
A czemu powinnaś leżeć?


Mój Miś też z jednej strony się rusz przeważnie:tak:
Zaprowadziłam małego do szkoły teraz obiadek i leżenie:-)
Ogólnie leń gigant:tak:
Czy wy tez macie taki apetyt?bo ja przerazona jestem normalnie,cały czas bym żarła,a pózniej sie boje lekarza na wage wchodzić:-)Co do sierści to już sieprzyzwyczaiłam ,ze zawsze gdzieś do ubrania sie przyczepi:tak:mam owczarka niemieckiego długowłosego:tak:
ja się staram ograniczać z jedzieniem - w ciągu 4 tygodni przybyło mi 2,5 kg, dostałam skierowanie na badanie tarczycy.
słodkości zastąpiłam owocami ewentualnie batonikami z płatków owsianych - crunche chyba sie nazywają, fast foody omijam z daleka, staram sie nie jeść niewiele pieczywa i mam nadzieje ze na nastepnej wizycie bedzie max 1 kg w górę
 
Witam ciężarówki :)
U mnie kolejny dzień lenia ... mogłabym spać i spać i ... spać :sorry:
A praca mgr leży i kwiczy ... ale obiecałam sobie, że do końca października złożę i mam nadzieję, że się uda. Trzymajcie kciuki;-)

Jestem po usg!!!Dziewczyny czy ktoras z was tez ma polozenie miednicowe podłużne?????zastanawiam sie czy dzidzia sie jeszcze ułoży główkowo....malenstwo wazy 385gram termin mam na 17 stycznia:-) lekarka stwierdzila ze wydaje jej sie ze to dziewczynka ale nie jest 100%pewna...ale to juz cos;-)

Gratuluję córci Anusia!!!
Ja ostatnie USG miałam na początku 22 tyg i też dzidzia była w ułożeniu miednicowym. Gin powiedziała, że na tym etapie ciąży jest to położenie bardzo częste i jak najbardziej poprawne, więc nie masz się czym martwić.
Maluchy jeszcze zdążą się ustawić do porodu :)
Moja dzidzia cały czas ma nóżki na dole, bo tam właśnie czuję najsilniejsze kopniaki. W okolicach pępka tylko lekkie stukanie, więc to pewnie rączki :)
 
Witam Dziewczyny, mój Wiki ma temperaturę podwyższoną od wczoraj, żadnych innych objawów chorobowych, tylko ta gorączka... prawie 39 st.... Siedzimy dziś w domu i obserwuję go, jakby nie przeszło, to jutro do lekarza....

A u mnie ok, brzuszek już nie twardnieje, miłego popołudnia!!!


zdrówka dla synka:tak:i super że u ciebie brzuszek już lepiej:tak:
 
Nikki dużo zdrówka dla Wiktorka :tak: Oby szybko Mu ta gorączka przeszła :tak:
JoL też mam dziś dzień lenia, zresztą u mnie to żadna nowość ;-):-p

Tradycyjnie Oliś znowu chce mnie wykończyć, nie wiem skąd ten małolacik ma tyle energii w sobie :-D Pewnie po listonoszu ;-):-p
 
reklama
Dziewczynki czy wy macie poleczone wszystkie ząbki?mnie cos jeden pobolewa ,ale boje sie teraz go usuwac,bo moje dziąsła sa w strasznym stanie:tak:
 
Do góry