reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam kobietki:-D

Egzaminy zaliczone, super poszło cieszę się, ale jeszcze wpisy muszę porobić i będę mogła się cieszyć następnym rokiem :-D

A tak poza tym to tak bardzo się cieszyłam na te USG, że oczywiście nie jadę...Tak to jest jak człowiek coś planuje...:-( Mam jechać jutro, ale już niczego nie jestem pewna:no:

Gratuluję następnym kobietkom które znają płeć :-)
 
reklama
Dziewczynki czy wy macie poleczone wszystkie ząbki?mnie cos jeden pobolewa ,ale boje sie teraz go usuwac,bo moje dziąsła sa w strasznym stanie:tak:
Ja miałam spory problem z zębem, bo miałam wszystko niby wyleczone ale strasznie mnie zaczął boleć. Poszłam do dentysty i niestety a może i stety nikt nie chce się podjąć zrobienia zdjęcia. Niby to zdjęcie punktowe, więc nie jest groźne dla dziecka. Dentystka rozwierciła mi zęba założyła lekarstwo jakieś czy truciznę i mam z tym chodzić do stycznia i przyjść już ze Stasiem w nosidełku ;-)
 
Dziewczynki czy wy macie poleczone wszystkie ząbki?mnie cos jeden pobolewa ,ale boje sie teraz go usuwac,bo moje dziąsła sa w strasznym stanie:tak:
Ja nie dopilnowałam i mam 2 zęby do wyrwania..i od wczoraj tez mnie jeden boli..bylam u dentysty ale powidziala mi ze mam przyjsc jak urodze bo znieczulenia nie moze mi dac w ciazy a bez znieczulenia nie przezyje..nie wiem co bedzie dalej. Bo jeszcze 4 miesiace..narazie zarejestrowalam sie do innej dentystki na 21 wrzesnia.
egzaminy zaliczone, super poszło cieszę się, ale jeszcze wpisy muszę porobić i będę mogła się cieszyć następnym rokiem :-d
GRATULACJE!!!
 
Ostatnia edycja:
Wiktork trzymaj sie i nie daj sie zarazka, pozatym ja pospalam 2 godz z Niocol teraz mala je obiadek bo ja zjadlam juz kawalek ciasta wiec czekam do wieczorka na kolacje, i idziemy traz na dwor sie wybiegac , coby nam sie lepiej spalo .Co do zabkow to mnie nic nie boli , ale i tak pojde po porodzie do dentysty , ale to juz jak bede w Polsce bo tu kosztuje majatek.
 
Witam kobietki:-D

Egzaminy zaliczone, super poszło cieszę się, ale jeszcze wpisy muszę porobić i będę mogła się cieszyć następnym rokiem :-D

A tak poza tym to tak bardzo się cieszyłam na te USG, że oczywiście nie jadę...Tak to jest jak człowiek coś planuje...:-( Mam jechać jutro, ale już niczego nie jestem pewna:no:

Gratuluję następnym kobietkom które znają płeć :-)
Wielkie gratulacje!! A czemu na usg nie jedziesz?

Dziękuję Dziewczyny za życzenia zdrówka dla Wikiego, temperatura trochę spadła no i broi strasznie, musiałam z nim na dwór wyjść, bo byśmy w domu zwariowali....
 
Hej

Nawet nie próbuje nadrobić zaległości na forum. To nie realne.

U mnie remont zakończony :). Teraz pomału sobie sprzątamy. Potem kupujemy komodę dla Antosia i ruszam na zakupy. Choć z zakupami czekam, aż mama będzie mogła ze mną jechać. Na razie ja jeżdżę do niej do szpitala bo wykryto u niej raka piersi i usunięto pierś. Normalnie idzie się załamać. :-(
 
hej! Dołączam do zaziębionych niestety:no::no::no: Synuś mnie zaraził. Gratuluję tych wszystkich ślicznych dziewczynek:-):-):-):-)
Poczytałam i nadrobiłam zaległości, przynajmniej nie mam wyrzutów, że nie lubi prasować i zmywać;-);-);-)
Moje dzidzi tez położenie miednicowe
Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia

Hej

Nawet nie próbuje nadrobić zaległości na forum. To nie realne.

U mnie remont zakończony :). Teraz pomału sobie sprzątamy. Potem kupujemy komodę dla Antosia i ruszam na zakupy. Choć z zakupami czekam, aż mama będzie mogła ze mną jechać. Na razie ja jeżdżę do niej do szpitala bo wykryto u niej raka piersi i usunięto pierś. Normalnie idzie się załamać. :-(

O matko współczuję, ale wierzę, ze wszystko będzie ok
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wronek życzę dużo zdrowia Twojej Mamie, trzymajcie się cieplutko:tak:
Nikki to dobry znak, że Wiktorek broi :-) Może to jakaś zwykła trzydniówka jest :tak:
 
Do góry