reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Anusia i ode mnie serdeczne życzenia. Joasia gratuluję!
Idę się położyc, mecz mnie wpienia, znow przegrywają :wściekła/y:

Miłej nocki ;-)
 
reklama
u nas też chłopak. Wyczekiwany, wyproszony... Rozbeczałam się jak zobaczyłam "go" dzisiaj mięzy nogami :-)

niestety usg 3d nie dało się zrobić, młody wcisnął się za miednicę tak, że w żaden sposób nie było szans zrobic poprawnego obrazu. Wychodziły jakieś kosmiczne... A sprzęt ma najlepszy u nas. W każdym razie wszystko jest w porządku, dzidziuś zdrowy, serce zdrowe, mózg prawidłowy etc. To chyba najważniejsze.


Oliwia troszkę lepiej, choć z jedzeniem tragedia. :(

uciekam przed tv troszkę.

gratuluje:-)
 
Dorciaa, Joasia gratuluję Synków i tak po cichu zazdroszczę ;-) Ja cały czas liczę, że mojej Jessice jakiś ptaszek wyrośnie między nóżkami, chociaż pewnie nie mam co liczyć na cud :sorry:

Oj Kasiu nie trac nadzieji, pomylki sie zdarzaja, ale chyba coraz rzadziej.
:eek:

Anusia i ode mnie serdeczne życzenia. Joasia gratuluję!
Idę się położyc, mecz mnie wpienia, znow przegrywają :wściekła/y:

Miłej nocki ;-)

No zenada, szkoda patrzec:wściekła/y:


Ja tez uciekam... spokojnej nocki dziewczynki.

tez uciekam, glowa mi chce peknac:(
do jutra
 
Dziewczyny będzie synuś!!!! Na 90%:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d

u nas też chłopak. Wyczekiwany, wyproszony... rozbeczałam się jak zobaczyłam "go" dzisiaj mięzy nogami :-)

Niestety usg 3d nie dało się zrobić, młody wcisnął się za miednicę tak, że w żaden sposób nie było szans zrobic poprawnego obrazu. Wychodziły jakieś kosmiczne... a sprzęt ma najlepszy u nas. W każdym razie wszystko jest w porządku, dzidziuś zdrowy, serce zdrowe, mózg prawidłowy etc. To chyba najważniejsze.


Oliwia troszkę lepiej, choć z jedzeniem tragedia. :(

Uciekam przed TV troszkę.
Gratuluję synusiów!!:-D:-D:-D
 
Dorciaa, Joasia ale super!!! GRATULUJE SYNKÓW!!!
Kacha_wacha ja tez mam cicha nadzieje ze chociaz jeden ptaszek sie pojawi u nas!!!:-D:tak:
Prawidłowo jest gdy w czasie ciązy przytyje sie do 20% wagi sprzed ciazyy wiec ja moge 14 kg przybrac a teraz mam 5 kg na plusie dobranoc i jeszcze raz dziekujemy za zyczenia....mąż obdarował mnie pieknym bukietem z kwiatem 'kurkuma"-kochany mimo braku kasy pamietal....
Mi lekarz na poczatku mowil ze ja moge 13kg przytyc..ale wtedy mialo byc jedno..a przy blizniakach mowi ze wiecej..ciekawe ile??..teraz mam 5kg na plusie juz..troche mnie przeraza ten przyrost wagi bo z poczatku nic..a teraz to tak kilogram tygodniowoo:szok:No i juz 95cm mam w najgrubszym miejscu brzuchola!!!No prosze jaki wspaniały maz:-)Milego wieczorka rocznicowego:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorowa porą wszystkie mamuśki :-)
Chciałam tylko pożyczyć dobrej nocki i obiecać ze zaległości postaram sie nadrobic w weekend :) piszecie strasznie duzo a ja mam teraz urwanie głowy w pracy...pozdrowionka:-p
 
reklama
Witam wszystkich serdecznie:-) jestem tu nowa ale strasznie chcę dołączyć do Was drogie styczniówki :tak:Termin mam na 22 stycznia 2010 !!! Ale martwię się czy dotrwam do terminu :-(Mam problem z łożyskiem... nisko ułożone. Jestem na l4 i się zamartwiam :zawstydzona/y: Mój gin nastraszył,mnie że może się zacząć odklejać co może sie skończyć krwotokiem! Nie chce stracić mojego maleństwa- staralismy sie z mężem prawie rok. Mam juz synka (4l.), który czeka niecierpliwie na rodzeństwo... Czy któraś z Was miała, albo ma problemy z łożyskiem? Czy jest się czym martwić?
:zawstydzona/y:
Witaj i głowa do góry, grunt to pozytywnie myśleć:tak:

Wiecie co ,jak mnie wkurzają rodzice co wychowują swoje dzieci na takich ''mymlusów''-jak odbierałam małego ze szkoły to jego kolega mówi do mamy ,ze Oskar to go w plecy dzisiaj na spacerze uderzył i go te plecy bolą,a mój łobuz mówi ,ze przez przypadek bo ktoś go popchnął,a ta mama do mnie ze jej Kubuś nigdy nie kłamie i nie wiem jakby co sie stało ,conajmniej jakby mu ręke Oskar urwał .Ciekawe co dalej bedzie ,może bedzie skarżył ,ze ktos na niego patrzy:szok:Moim zdaniem dzieci powinny umieć między sobą konflikty rozwiązywać a nie odrazu dorosłych na pomoc wołac:tak:A najlepsze sa właśnie te matki które by za dziecko nawet mówiły jakby się dało:wściekła/y:
Oj zgadzam się, ja się nie wtrącam póki krwi nie zobaczę:-p:-D

Dormark, bardzo Wam współczuję, oby dobrze zdiagnozowano męża i żeby to nic poważnego nie było...

Mój Wiki ma zapalenie dziąseł, jest na antybiotyku, gorączka cały czas prawie 40 st, koszmar, prawie nie śpi a ja razem z nim, nie daję już rady...
Współczuję Ci:zawstydzona/y: A wiadomo od czego to zapalenie, wirusowe:confused:
Joasia, Dorciaa, Andzia gratuluję siusiaków:-):-):-)
Anusia miłej rocznicy:-)
Ja pózno wróciłam, bylismy u znajomych sie pożegnać, bo wracaja na stałe do Polski, dostałam mnóstwo mebli i akcesorii, wracaliśmy jak cyganie:-p
Do jutra:tak:
 
Do góry