reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Do rozpakowanych : czy wy też zamiast pępka macie KRATER? :baffled::baffled::szok: Kiedyś taki śliczny mały pępuszek....teraz to mi woda w nim zalega po prysznicu, straszne to jest. Poza tym pojawił mi się rozstęp (sztuk 2) na cycuchu :no: Nie dość, że cycole nie urosły wcale to jeszcze taki numer... :baffled: Tylko czekam jak mi włosy wypadać zaczną to już wogóle będzie gicior! :baffled::baffled::baffled::dry::dry::dry::dry::dry::dry:

:-D:-D:-D:-D Leżę i kwiczę.... też mam krater!! :-D :wściekła/y::wściekła/y:
W ogóle... jakoś rozumiem, że to dopiero tydzień ale waże się chyba kilkanaście razy dziennie, brzuch mnie osłabia w ogóle. Lekki tłuszczyk to ja zawsze mialam ale mięśnie dośc silne i jak patrze na ten flaczek to mi markotno.
Wierzę, że codziennie będzie lepiej ale jak krater będzie się zmieniał to nie wiem :no::-p:-D
 
zAgatka - A gdzie takie wkłądki (apteka?) i jak się to cudo nazywa fachowo? ;-) Może warto zainwestować..
Być może w aptece są, ja kupiłam za 33 zł z gabloty na oddziale. Wkładki są firmy Medela, niestety pudełko w śmieciach więc dokładnej nazwy wam nie podam, ale są one do noszenia między karmieniami. Jak chcecie zrobię fotkę.
 
Czesć!
Nie wiem czy mnie pamiętacie, zniknęłam z BB w okolicach listopada (osłabiona ciągłymi chorobami, antybiotykami itd) :-)
Urodziłam 16-go stycznia, córkę (3280,56cm), SN bez nacinania ale niestety pękłam i to od góry niestety, dodatkowo nie zostałam zszyta. Proszę napiszcie mi czy któras z Was rozpakowanych tez ma uczucie ciągnięcia w dół i przez to nie może stać ani siedzieć?
 
Ha, załapię się dzisiaj znowu na wiećmaca :-) trzeba korzystać, póki można.
Też uciekam do łóżka, cały dzień na nogach dał mi w kość.
życzę owocnej nocki dwupakom i spokojnej jednopakom :-)
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry