reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
cześć mamuśki! u nas zima znów snieg pada!! szału można dostać :(
Maly śpi w wózeczku obok, a ja pracuję :(
U nas uśmieszki są, czasem też zaśmieje się w głos :) i jeszcze się nie obraca, ale też ostatnio mało na brzuszku leżał.
My po wczorajszych szczepieniach powoli zaczynamy oddychać.. Wieczorem miał tylko lekko podwyższoną temperaturkę (37,5stC) ale po dwóch godzinach samo mu zeszło do normalnej ciepłoty.
 
Witam z ranka :)
Moj synek przeszedl dzis w nocy samego siebie..... 7 razy wstawalm do niego, masakra :(
Juz sie stabilizowal w spaniu a tu taka niespodzianka. Bede dzis chodzic na rzesach.
 
sisters - faktycznie ciężką noc miałaś..Ja z kolei już nie liczę że cokolwiek w dniu młodego jest stałe:) orpócz jednej długiej drzemki w ciągu dnia :) Bo reszta co chwilę się zmienia - albo nie śpi zupełnie, albo śpi cale dnie.. Albo w nocy budzi się 2 razy, albo 5.. Albo w dzień jest uśmiechnięty i wesoły, albo marudny i płaczliwy.. Biorę co mi daje i cieszę się z każdego dnia :)
 
Dzieńdoberek wszystkim!

Nocka super. Mały tylko raz się obudził i troszkę mogłam pospać.:-)

Witam serdecznie :tak: dziś mieliśmy wcześniejszy start... tzn ja miałam - mały spi :tak:

bibik ja mam podobne zdanie do martadu. Te garniturki są cudne ale jakoś... może chodzący chłopczyk już fajowo by w tym wyglądał ale niemowle.... :no: Mój synek też ma w święta chrzest, kupiłam biale sztruksy, koszulka z muszką ale dziecięcy model i kamizelka biała wełniana od Małgosi - wszystko na allegro. Też chcę by wyglądał elegancko ale jednak nie męsko totalnie.
Plus kupiłam śpiworek od ABRAADABRA bo myślę, że w kościele będzie chłodno. Myślę, że u ciebie chyba ten ostatni był najskromnijeszy tak? Ubierzesz coś na to?

Coraz częsciej zapowiadają wiosnę.... wow.... nareszcie! :tak: Dziś idę spełnić obywatelski obowiązek i zrobię USG bioderek Tymka. :-D Przy okazji długi spacer wykonam, pomysłałam własie, że nie pojadę autem a pieszo to mi to dobrze zrobi. Musze się pochwalić, że totalne, totalne odrzucenie słodyczy przynosi mi efekt, już któryś dzień z rzędu na wadze rano buzia mi się uśmiecha bo leci w dół... :-):-):-)
kacha_wawa - dużo sił ci życzę
Pumpkin no Pola ci jakieś prezenty sprawia, tyle spać :tak:ale mój też coraz piękniej - dzieci nam rozsądnieją :-D
Pierwszy raz słyszę o uszczypnięciu bociana - ale smieszne określenie, rodem chyba z lat kiedy bocian dzieci nosił :confused::-D:-D dołaczamy do uszczypniętych... mamy na karczku teżsię zastanawiałam co to no ale widać... norma u naszych maluchów.

Chrzest mamy 9 maja także liczę na cieplutkie słoneczko, że nie będę musiała nic zakładać na to ale w razie co mam kremową sztruksową kurteczkę. Mam jeszcze jedną propozycję na chrzest, biały komplecik ale nie mogę znaleźć większego rozmiaru a jeżeli mój tłuścioszek będzie przybierał w takim tempie to mogę zapomnieć, że będzie dobre do maja.:confused:
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-WHITE-BAB...tZNew_Baby_Christening_RL?hash=item20aefac58a

Kacha_wawa dużo sił życzę [***] światełko do nieba dla Madzi...

Emilcia nie mam pojęcia o nazwie tej farby, nie mam teraz kontaktu z wujaszkiem ale jak się dowiem to od razu dam znać i będzie to nazwa stosowana tu w Anglii.:tak:

Ciekawi mnie na jakim etapie rozwojowym sa dzieciaki w podobnym wieku do mojego Dawidka.. Mój mały bardzo często wyciaga języczek i wkłada raczki do buzi - czy wasze dzieci tez?


Mój maluszek piąstki to mógłby chyba połknąć w całości jakby dało radę... Śmieje się w głos nawet nie do zabawek tylko czasem patrzenie w sufit wystarcza i zabawa, że hej!!!:happy2: Przewracać się jeszcze nie chce, zabawek do rączek nie bierze no i mam problem z oczkami... Lekarze mówią, że niby widzi ale nie chce wodzić oczkami za przedmiotami czy osobami tylko reaguje na ostre światło jak np. słońce a wieczorem to blask TV i lampy. Martwię się...:-:)-(

Roxeen a bierzesz jakieś środki przeciwbólowe? Współczuję tak cierpieć...

Co do ubioru to w domku body z długim rękawem i śpioszki albo spodnie i skarpetki. Na spacerek do tego kurteczka, czapka i kocyk nie za gruby. Czasami ubieram łapki jak mocno wieje bo piąstki chłodne. Cieniej nie chcę go ubierać bo się boję ale plecki to prawie zawsze ma spocone ale to ma genetycznie i Ksawek też tak miał i ma do dziś - za tatą. Pocą się jak szczurki. Podusia po spaniu zawsze mokra u taty i szkrabów...:tak::-)

Muszę dziś myknąć do przychodni po receptę na mleczko bo zmienili ostatnio na Pepti i działa na kupki lepiej jak Comfort (specjalne na zatwardzenia).:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie styczniowe mamuski!!!
Ja równiez jestem styczniowa mamuska, ale dopiero teraz odnalazłam te forum wiec sie przyłączam. Raczej nie przeczytam tych wszystkich stron ale powiem po krotce o sobie.
Termin porodu miałam na 24 stycznia ale urodziłam 15.Poszło szybko jak na 1 dziecko bo skurcze trwały 3 godziny a parte tylko 10 minut i moja Zuzia była na swiecie.Urodziła sie 54 długa i 3400 wazyła. Ogolnie to mała ma problem z robieniem kupki no ale działąm i codziennie dostaje cherbatkie z kopru. Jak miała około miesiaca potrawiła juz przespac 7 godz po kap[aniu no ale eraz to juz tak oieknie nie jest bo spi zaledwie 3 godziny. No ale i tak nie moge narzekac bo jest grzeczna i bardzo kochana.
Mam nadzieje ze zostane mile przyjeta przez mamuski:-)
Pozdrawiam Malwina
 
babik nie biorę ponieważ APAP jest dla mnie jak hmm jakby to ująć jak cukierek - jeszcze nigdy nie złagodził mi nawet najmniejszego bólu

ale wlasnie doczytałam coś takiego na stronie Komitetu Upowszechniania Piersią
Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią - I

wiec mogłabym Ibuprom czy Nurofen który mnie zawsze ratował
alechoinka boje sie troche
tu trąbią wszem i w obec że IBUPROFEN NIE I KONIEC KROPKA
i badź tu madry :oo:

może dam rade bez

U mnie dziala paracetamol i jest bespieczny, moze sprobuj
 
Roxeen może hipnoza na ból pomoże he he. A tak na poważnie to ciężkie życie karmiącej mamy...
Dormark - współczuję, ale silna babka jesteś więc przetrwasz. Miejmy nadzieję, że Twoje panienki się zlitują i przynajmniej dziś w nocy będą spały grzecznie :)

Moja już od rana 2gą drzemkę zalicza. Ja zdążyłam się wykąpać i zjeść śniadanko w postaci kaszy manny, ale znowu głodna jestem.... :/

Witam wszystkie nowe mamusie! Lepiej późno dołączać niż wcale :D
 
Witaj Malwina na forum:-)
roxeen - współczuje... matko kochana po takim wyrwaniu to chyba musi być straszne ale nie dołuję cię bardziej. Mam jedno wspomnienie z wyrywania i bylo koszmarne a drugie wyrywanie w życiu kompletnie bezbolesne więc nie wiem czy to nie zasługa dobrego dentysty.... ale to nie były 8... więc w sumie nawet sobie nie wyobrażam :szok:
bibik - no tak w maju to już będzie na pewno ciepło; co do oczek... sprawdz latarką czy ma zawsze prawidłową reakcje na światło ale pewnie jako wcześniaczek jest pod kontrolą okulisty, miał badanie dna oka? jeśli reaguej tylko nie wodzi to dużo stymulacji mu trzeba, czarno buałe, wyraźne, duże czerwone.... ;-)
 
reklama
Witam porannie.
Ja tylko na chwile bo domiasta zmykamy, mze na parade sie zalapiemy:tak:

LabambaTo mnie uspokoilas z tym karczychem dzieki:-)

Mega kupka usunieta a teraz obiecane linki:;-)

Na ten kubraczek choruje ale cena odpycha... a ma być to tylko na 1 raz:
Chrzest, ubranko Sherlock ful - r. 62 - Carpe diem (927352057) - Aukcje internetowe Allegro

Ten też jest śliczniutki:
Chrzest, ubranko -Garniturek Maurycy r. 68 (932478394) - Aukcje internetowe Allegro

A najprawdopodobniej kupie ten:
BABY BOYS WAISTCOAT SUIT-CREAM PAGEBOY CHRISTENING 3-6m on eBay (end time 10-Mar-10 16:59:36 GMT)


Co myślicie? Tylko szczerze proszę...:tak::tak::tak:

Mi sobiscie sie takie podobalo

Wyjątkowe ubranka do chrztu dla chłopców komplety do chrztu dla chłopców wyjątkowe chłopiece ubranka z lnu i bawełny

ale nie bylo rozmiaru a po drugie chrzestna kupuje i bedziemy mieli takie jak twoje drugie tylko jasniejsze o takie:

Chrzest, ubranko, garniturek OSKAR 74 Carpe Diem (944602614) - Aukcje internetowe Allegro

Milego dzionka
 
Do góry