reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Wiecie co postanowiłam się przywitać, bo czytam i czytam i to już moje 3 podejście i nie udaje mi się nić napisać, bo albo c kupsko, albo ma już dość zajmowania się sobą albo jeszcze coś innego.... teraz zasnął, a zaraz pewnie się obudzi i znów bym się nawet nie przywitała....

Asiax- oby u Huberta to nic poważnego nie było....
Dobrze że Miki czysty osłuchowo, szybka reakcja i może nic się nie rozwinie- kciuki...

Dorcia- przemagluj babcię -nianię!!! Dziewczyny mądrze gadają więc nie będę ich dublować, napiszę też że konsekwencja jest ważna w postępowaniu i fakt że to nasze dziecko będzie pod jej opieką ale babka musi oprócz serca i serdeczności i ciepła być konsekwentna i wymagająca, by dziecię jej na głowę nie wlazło....
wiadomo, że taki maluch to jeszcze nie kombinuje bardzo ale swój rozum ma i uczy się od najmłodszych lat co wolno a co nie, kogo zasadami nie trzeba się przejmować bo zmieniają się jak chorągiewka na wietrze, albo jak dziecko zapiszczy....takam zołza.....ale z doświadczeniem więc wiem co piszę/ mówię....
Wczoraj np. poobserwowałam sobie mamuśkę na placu, która dziecku mówi że teraz nie huśtawka, bo ten przepędzał inne dziecko, po czym on piszczał, ta mu uwagę zwraca, że nie wolno krzyczeć na mamę i wsadza go na huśtawkę....- czego dziecko się nauczyło to chyba jasne- mama gada że nie i nie wolno, po czym i tak robi co ja chcę....Dziecko nie tak małe jak nasze styczniaki, ale ja myślę że to lata zaniedbań w konsekwencji... toż się nagadałam.....

Witam nową mamę!!!

I miałam rację, C już nie śpi....
 
reklama
Witam Was
Asiax, ja miałam tak samo w okresie wzrostu (co prawda za dużo to ja nie urosłam :))), też strasznie bolały mnie wszystkie kończyny, staw itp rodzice chodzili ze mną po różnych lekarzach, a po pewnym czasie samo przeszło.
Ale mam dzisiaj humor do dupyyyyy. Opisałam w wątku o karmieniu. Moje dziecko znowu obraziło się na jedzenie od wczoraj, a ja już poprostu nie mam siły, nie wiem co robić.Moje oczy wyglądają dzisiaj już tak źle że chyba nigdzie nie wyjdę, bo się ludzie przestraszą
 
Wiecie co... mam jedno wielkie marzenie, wyspać sie!!! 1 raz porzadnie sie wyspac! Nie budzic sie co chwile w nocy, po prostu połozyc sie o 20 i wstac o 8 wyspana jak nigdy!!!!!:-(
 
Wiecie co... mam jedno wielkie marzenie, wyspać sie!!! 1 raz porzadnie sie wyspac! Nie budzic sie co chwile w nocy, po prostu połozyc sie o 20 i wstac o 8 wyspana jak nigdy!!!!!:-(

ja tez o tym marzę :) Moi teściowie ciągle mi mówią żebym przywiozła do nich na weekend Mateuszka i wtedy się porządnie wyśpię, ale jako nie mogę, on jest jeszcze za malutki, a poza tym, to chyba bym strasznie tęskniła, nawet jak jada na zakupy i nie ma mnie 2h to jak wpadnę do domu to nie mogę przestać go przytulać :) Taki synuś mamusi!!
A dzisiaj ten synuś mamusi wstał o 04:20, pierwszy raz o takiej porze, myślałam że zwariuję!!
 
Tak tylko szybko napisze

Prawko juz odebrane i pierwsza runda po miescie z M zrobiona:-)

Moja Z od 5.00 rana jeszcze nic nie zjadła, nie wiem co jest no ale gdyby była głodna to by chyba jadła co????

Ide cos szybko do jedzenia sobie zrobic:-)
 
Wiecie co... mam jedno wielkie marzenie, wyspać sie!!! 1 raz porzadnie sie wyspac! Nie budzic sie co chwile w nocy, po prostu połozyc sie o 20 i wstac o 8 wyspana jak nigdy!!!!!:-(

Też bym chciała oj i to bardzo... Gabi zaczęła przesypiać całe noce jak miała 7-9 miesięcy (nie pamiętam dokładnie) - nie wiem jak będzie z Laurą ale już się nie mogę doczekać
 
Tak tylko szybko napisze

Prawko juz odebrane i pierwsza runda po miescie z M zrobiona:-)

Moja Z od 5.00 rana jeszcze nic nie zjadła, nie wiem co jest no ale gdyby była głodna to by chyba jadła co????

Ide cos szybko do jedzenia sobie zrobic:-)

Co jest z tymi naszymi dzieciakami i ich jedzeniem!!! Jakis bunt przechodzą, czy co?
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie do karmiących piersią.
Czy może brałyście Nifuroksazyd i Enterol? Mam problemy brzuszne i goraczkę 39 stopni, a na dodatek rano zemdlałam. Lekarz przepisał mi te leki, a tam jest napisane, że nie zaleca się ich w czasie karmienia piersią, ale ewidentnych przeciwwskazań nie ma.
 
Do góry