reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
I ja już się witam🙂 trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Zapowiada się słoneczny dzień idealny na zrobienie prania bo już z kosza wychodzi🙄
 
Dzień dobry Kobietki, szukam z rana przed pracą inspiracji czym by tu smarować brzuch ? 🤔 Do tej pory smarowałam masłem z awokado Ecospa bo bałam się smarować chemią w momencie gdy na wszystkim widnieje napis "od 2 trymestru" ale teraz pora się przerzucić na coś mocniejszego 🤔 Co polecacie i jak często stosować? 😎
Mi lekarz od 2 trymestru polecał bio Oil :) u mnie 11 tydzień więc teraz jeszcze smaruje oliwka dla dzieci
 
Hej dziewczyny ja też już nie śpię. Obudził mnie szum od rekuperacji, codziennie zapominam zmienić ustawienia by o 6 chodziła na najniższych obrotach i zazwyczaj dzień w dzień pobudka. Czasami uda mi się jeszcze zasnąć, ale bywają dni jak dzisiaj, że oczy jak 5 zł i mowy nie ma o spaniu.
Wczoraj mój synek skończył 11 lat i wkroczył w wiek nastoletni, sama nie wiem kiedy to minęło.
 
Hej dziewczyny ja też już nie śpię. Obudził mnie szum od rekuperacji, codziennie zapominam zmienić ustawienia by o 6 chodziła na najniższych obrotach i zazwyczaj dzień w dzień pobudka. Czasami uda mi się jeszcze zasnąć, ale bywają dni jak dzisiaj, że oczy jak 5 zł i mowy nie ma o spaniu.
Wczoraj mój synek skończył 11 lat i wkroczył w wiek nastoletni, sama nie wiem kiedy to minęło.
Coś o tym wiem, jakby to było wczoraj jak rodziłam córkę a za miesiąc kończy panna 14 lat 😱 mnie się wydaje że ona taka malutka córunia a to już nastolatka z humorami😉
 
Witam się i ja po wczorajszym dniu wyjętym z życia wracam do żywych. Najpierw postaram się przypomnieć co miałam napisać haha ja jestem od 4 lat na wolnym ciąża macierzyński wychowawczy i co do płacenia to tak u mnie jest duża firma może z 500 pracowników i to ma plus bo wypłaca mi pracodawca i co miesiąc 9 jest wypłata to oni później się z zusem rozliczają więc plus dużych firm że się nie czeka nie wiadomo ile tylko tak samo jakby się pracowało jeśli jest to 20 osób wypłaca ZUS a oni to już różnie są osoby co i pół roku czekają ale podobno dużo zależy od księgowej w firmie jak im papiery wysyła.

Co do tych 2 miesięcy dla tatusiów to owszem unia tego chce ale jak piszecie od sierpnia 2022 czyli my się nie zalapiemy bo nam macierzyński będzie się kończył w okolicach lutego 2022 .

Co do wczorajszego dnia nie wiem co to było od 4 rano ból głowy nie do zniesienia ledwo się umyłam i maz zawiózł mnie na tą wizytę a ja nawet rozmawiać nie dałam rady lekarz nie bardzo i jeszcze mi powiedział że jak chcemy u niego ciążę prowadzić to muszę jeździć 50km do innego gabinetu normalnie to bym się kłóciła i prosiła o zmianę lekarza bo chciałabym chodzić i na nfz i prywatnie ale byłam w takim stanie że nawet ochoty rozmawiać nie miałam ani sił tak ciśnienie mam poniżej 120 na 80ba wczoraj 150na 110 jakąś tragedia aż brałam leki od ciśnienia dopiero po południowej drzemce odpuściło ale w nocy albo mi się śniło że nadal mnie boli albo na prawdę mnie nadal bolało koszmar i jeszcze jak nie można nic wziasc na ból bo Apap to się nadaje.

Podziwiam dziewczyny które prowadzą ciążę tylko na nfz ja byłam drugi raz w życiu i jakąś tragedia nie mogę chyba dobrze trafić.
Mam nadzieję że dziś będzie lepszy dzień i dopiero Was nadrobiłam bo wczoraj na oczy nie widziałam żeby czytać w drodze powrotnej pół drogi płakałam z bólu chodź mam wysoki próg bólu.
 
reklama
A ktory jestes tydzien, ze tak pieknie widac? Cudowne wiesci!
12+4 według usg bardzo dobry sprzęt to podstawa. A ile stresu bo lekarz powiedział najpierw porozmawiamy po badaniu wiec caly czas milczał był skupiony a ja w myślach milion złych rzeczy 😳. Ale jak skończył zrobił opis i wtedy powiedział że badanie wyszło prawidłowo. Padłam dziewczyny wczoraj z tych emocji z tym bólem głowy i dopiero wstałam. Robię śniadanko 🙂.
 
Do góry