reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej dziewczyny, czy którejś z was powróciły bóle jak na okres po 20 tygodniu? Nie jakieś mocne, delikatne. Czy któraś z was ma od czasu do czasu twardniejący brzuch? Wizytę mam dopiero w środę, trochę panikuje, że szyjka się skraca, a może po prostu macica znów się rozciąga...
 
reklama
Byłam dzisiaj u ortopedy po zaświadczenie do CC. Lekarz powiedział, że mi nie wystawi, bo chory kręgosłup to żadna przeszkoda...
Jestem wściekła.
Próbuj u innego :) i na spokojnie, stracony czas i nerwy już za Tobą, na takich idiot nie ma mocy przerobowej wiec uśmiech i do przodu. Na pewno trafisz na ludzia następnym razem 😊😊
 
Tez cos takiego miewam, ale stawiam na bóle więzadła macicy.
Hej dziewczyny, czy którejś z was powróciły bóle jak na okres po 20 tygodniu? Nie jakieś mocne, delikatne. Czy któraś z was ma od czasu do czasu twardniejący brzuch? Wizytę mam dopiero w środę, trochę panikuje, że szyjka się skraca, a może po prostu macica znów się rozciąga...
 
Próbuj u innego :) i na spokojnie, stracony czas i nerwy już za Tobą, na takich idiot nie ma mocy przerobowej wiec uśmiech i do przodu. Na pewno trafisz na ludzia następnym razem 😊😊
Na NFZ można iść raz do roku, także lipa ;/

Najszybciej psychiatra i tokofobia.
Nie mam tokofobii tylko chory kręgosłup, który może mnie wysłać na wózek ;/ nie mogę mieć znieczulenia w kręgosłup tylko ogólne, więc potrzebuje opinii specjalisy od kręgosłupa.
 
reklama
Hej dziewczyny, czy którejś z was powróciły bóle jak na okres po 20 tygodniu? Nie jakieś mocne, delikatne. Czy któraś z was ma od czasu do czasu twardniejący brzuch? Wizytę mam dopiero w środę, trochę panikuje, że szyjka się skraca, a może po prostu macica znów się rozciąga...

Ja mam takie twardnienia juz bardzo długo, jedziemy na luteinie dwa razy dziennie dopochwowo - tak juz się przyzwyczaiłam do paprania 😩 ale szyjka za każdym razem jest ok. Tyle ze mnie jak na okres nie boli ale dyskomfort jest, ile razy w ciągu dnia tak masz ? Spokojnie oszczędzaj się, poleguj sobie i u gina od razu mu powiedz to zmierzy szyjkę.
 
Do góry