reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Hej dziewczyny 🙃 my dzisiaj po połówkowych, jesteśmy w 21+5 tc. Z córeczką wszystki dobrze, waży już 400 g 😊 jak do tej pory przytyłam 8 kg, ale lekarz powiedział, że jak na razie nie widzi w tym nic złego. Trochę morfologia spadła, ale jeszcze nie jest czas na tabletki z żelazem, po prostu trzeba nadrabiać dietą. Wspominałam, że od jakiegoś czasu twardnieje brzuch i nie są to niestety skurcze przepowiadające, jak niektóre z Was wspominały. Szyjka minimalnie się skróciła, lekarz zwiększył dawkę magnezu i nospy. Nie lekceważcie twardnienia brzucha myśląc, że to skurcze przepowiadające. Lekarz kazał oczywiście odpoczywać.
 
Przeżyłam jakos, wyniki chyba są Ok, zastanawia mnie tylko, ze tak mało cukier spadł w drugiej godzinie porównując z pobraniem po godzinie.
Morfo tez robiłam i nie wiem na co zerknąć zeby stwierdzić ze jest anemia 🤔
 
Hej dziewczyny 🙃 my dzisiaj po połówkowych, jesteśmy w 21+5 tc. Z córeczką wszystki dobrze, waży już 400 g 😊 jak do tej pory przytyłam 8 kg, ale lekarz powiedział, że jak na razie nie widzi w tym nic złego. Trochę morfologia spadła, ale jeszcze nie jest czas na tabletki z żelazem, po prostu trzeba nadrabiać dietą. Wspominałam, że od jakiegoś czasu twardnieje brzuch i nie są to niestety skurcze przepowiadające, jak niektóre z Was wspominały. Szyjka minimalnie się skróciła, lekarz zwiększył dawkę magnezu i nospy. Nie lekceważcie twardnienia brzucha myśląc, że to skurcze przepowiadające. Lekarz kazał oczywiście odpoczywać.
no to super ! Spora już dziewczynka.
Ja dzisiaj poczułam z jednej strony ucisk na brzuchu, był twardy jak przyłożyłam dłoń ,ale tylko w tym miejscu. W dodatku tak dziwnie odstawał i to chyba był kopniak od mojego kluska.
 
no to super ! Spora już dziewczynka.
Ja dzisiaj poczułam z jednej strony ucisk na brzuchu, był twardy jak przyłożyłam dłoń ,ale tylko w tym miejscu. W dodatku tak dziwnie odstawał i to chyba był kopniak od mojego kluska.
Ja czasami mam tak, że na dole jest twardy, a wyżej do pępka jest miekki i odwrotnie
 
reklama
Do góry