reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Tak, szkoda że ten lekarz na początku tak zaniedbał. Ale zobaczysz, dziewczynki i syn Ci wszystko wynagrodzą. Mam nadzieję tylko że będziesz mogła być z dziewczynkami. Bo w czasach covidu nie wiadomo czego można się spodziewać.
Nie można być po 5 dniach mnie wypisza,a one zostaną.Dziewczyna ur w 30 tyg i musiala do domu pojsc,a dziecko leży.Taa lekarz mnie na wizycie rozwalil daje cie na oddział,bo tak ustalilem z kierownikiem ze teraz trzeba zadbac o ta opiekę po tym co sie stało...dostal ochrzan od lekarzy
 
Nie można być po 5 dniach mnie wypisza,a one zostaną.Dziewczyna ur w 30 tyg i musiala do domu pojsc,a dziecko leży.Taa lekarz mnie na wizycie rozwalil daje cie na oddział,bo tak ustalilem z kierownikiem ze teraz trzeba zadbac o ta opiekę po tym co sie stało...dostal ochrzan od lekarzy
No właśnie... to jest najgorsze że zostawiasz dzieci same, ale będziesz mogła przychodzić? Bo różne wiadomości się czyta.
Myślę że nie tylko zasłużył na ochrzan. Bo takie zaniedbanie to duży błąd lekarza.
 
reklama
Do góry