reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja tez jeszcze chodze w 38, ale czasami. Czuje sie dobrze w tych ciuchach a czasami jak spuchne to jest mi ciasno. Ale spodnie ciazowe jeszcze mi spadają. Jestem w kropce:p
 
reklama
Ja przytylam 6 kg, jem co chcę, drożdżówki, słodycze też, więc się cieszę 😀 aż tak bardzo nie widać, wszystko poszło w brzuszek 😀
Ja też nie lubię jak ktos chce dotykać brzuch i na to nie pozwalam.
 
Ja też 21 I coś BMI miałam. Tylko trzy lata temu chorowałam na zaburzenia odżywiania i myślałam że sobie z tym poradziłam a wychodzi na to że nie dokońca :D cieszę się że bobo zdrowe i wszystko dobrze ale jednak nie mogę się przyzwyczaić ze i brzuch jest i piersi takie duże :D więc też się czuje sporą kulką.
 
Chłopiec! :D nie mogę dostać się na swoje konto i musiałam założyć nowe :/. Dziewczyny jak tam wasza waga? Ja byłam dziś u lekarza i na plusie 8/9 kg. Jeszcze szwagierka mnie dobiła mówiąc mi że dużo przytyłam że ona w ciągu całej ciąży 12 kg :x tylko nie wzięła pod uwagę tego że ona zaczynała ciążę z nadwagą a ja nie więc co ona porównuje. Nie wiem czy to tylko w moim gronie ale ciągle jestem poddana ocenie i macaniu brzucha przez ludzi których mało znam, niektórzy nie zapytają tylko sobie dotkną, albo ciągle masz mały brzuch albo duży, ja miałam taki w 9 miesiącu.Milion porad i to zazwyczaj matki które mają jedno dziecko... Nic tak mnie nie męczy w tej ciąży jak inni ludzie :DD
U mnie 2 lokatorki przytylam tylko 6 kg zaczynamy 26 tydzień.
 
Chłopiec! :D nie mogę dostać się na swoje konto i musiałam założyć nowe :/. Dziewczyny jak tam wasza waga? Ja byłam dziś u lekarza i na plusie 8/9 kg. Jeszcze szwagierka mnie dobiła mówiąc mi że dużo przytyłam że ona w ciągu całej ciąży 12 kg :x tylko nie wzięła pod uwagę tego że ona zaczynała ciążę z nadwagą a ja nie więc co ona porównuje. Nie wiem czy to tylko w moim gronie ale ciągle jestem poddana ocenie i macaniu brzucha przez ludzi których mało znam, niektórzy nie zapytają tylko sobie dotkną, albo ciągle masz mały brzuch albo duży, ja miałam taki w 9 miesiącu.Milion porad i to zazwyczaj matki które mają jedno dziecko... Nic tak mnie nie męczy w tej ciąży jak inni ludzie :DD

A mnie jak to denerwuje 😱 ciaza trzecia do tego bliźniacza a rodzina mnie porównuje z kuzyna żona - ciaza pierwsza rodzi w listopadzie będzie córka i rozwaliło ja cała tzn bardziej poszło w tyłek i cyce ale nie bo ja jestem gruba i wielka 😒
BMI przed ciaza miałam jakieś 19 cos ale było w normie. Teraz 6 kg na plusie i sam brzuch do przodu cycki trochę podrosły ale niedużo. Ja wiem, ze będzie jeszcze conajmniej 10 kg więcej ....
Nie wolno się porównywać. Każda kobieta jest inna. Dzieci maja się urodzić zdrowe jak rybki i tyle. Reszta jest mało ważna
 
U mnie 22+4 i przytylam 7kg. BMI przed ciaza 21. Wyglądam tak samo, tylko mam brzuch a i to raczej mniejszy, za to jestem dość wysoka- 175cm i mam szerokie biodra to może dlatego tak nie widac. Siostra jest w ciazy 2 tyg starszej i wygląda prawie jak do porodu a przytyla 4 kg, jest niższa. Moje dziecko 4 dni temu wazylo 500g, więc dość sporo, jej wazylo "w moim" tygodniu niecale 400g. Tak sobie tylko porównujemy między sobą z ciekawosci, ale to w ogóle o niczym nie swiadczy. Kazda kobieta ma inaczej i tyle:) ja przytylam 6kg do 16tc!!!, potem cisza i ostatnio 1kg więcej, ona nie tyla wcale, a nagle w ostatnim miesiącu +10kg. A co do dotykania brzucha to nienawidze:p meza odganiam jak mi dotyka, a komuś obcemu to już w ogóle bym sie nie dala:)
 
reklama
Do góry