reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
U nas tez od poczatku bylo wybrane imie dla corki, ale jak sie pojawily spekulacje 2 lekarzy, ze to chyba chlopak to przez 2 miesiące nie moglismy dojsc do porozumienia. Na szczescie na polowkowym usg okazalo sie ze jednak dziewczynka;)
Mamy Nikole, teraz bedzie Wiktoria. Niki i Wiki
 
A wybraliście juz imiona dla swoich pociech?
Jeszcze nie. Mamy z mężem dylemat, bo mieszkamy w UK I nie planujemy powrotu do Polski na stałe, choć nigdy nie wiadomo. Jeśli jednak tak się zdarzy, to dziecko z imieniem brytyjskim może być wyśmiewane, niestety taka rzeczywistość. Myślimy nad takim uniwersalnym imieniem, które jest znane w obu krajach, ale niewiele do wyboru j nic nam się nie podoba. Mój mąż np ma na imię Adam i to imię funkcjonuje i tu i tu, ta sama pisownia i wymowa. Chodzi nam o coś takiego. Może macie jakie pomysły na uniwersalne i zarazem ładne imię dla chlopca?:)
 
Jeszcze nie. Mamy z mężem dylemat, bo mieszkamy w UK I nie planujemy powrotu do Polski na stałe, choć nigdy nie wiadomo. Jeśli jednak tak się zdarzy, to dziecko z imieniem brytyjskim może być wyśmiewane, niestety taka rzeczywistość. Myślimy nad takim uniwersalnym imieniem, które jest znane w obu krajach, ale niewiele do wyboru j nic nam się nie podoba. Mój mąż np ma na imię Adam i to imię funkcjonuje i tu i tu, ta sama pisownia i wymowa. Chodzi nam o coś takiego. Może macie jakie pomysły na uniwersalne i zarazem ładne imię dla chlopca?:)
Moze Artur?nie ta sama piswonia ale nie odbiega za bardzo. Moglaby być polska piswonia
 
Jeszcze nie. Mamy z mężem dylemat, bo mieszkamy w UK I nie planujemy powrotu do Polski na stałe, choć nigdy nie wiadomo. Jeśli jednak tak się zdarzy, to dziecko z imieniem brytyjskim może być wyśmiewane, niestety taka rzeczywistość. Myślimy nad takim uniwersalnym imieniem, które jest znane w obu krajach, ale niewiele do wyboru j nic nam się nie podoba. Mój mąż np ma na imię Adam i to imię funkcjonuje i tu i tu, ta sama pisownia i wymowa. Chodzi nam o coś takiego. Może macie jakie pomysły na uniwersalne i zarazem ładne imię dla chlopca?:)
Milan[emoji16]
 
Robert, Adam junior 😉 Filip, Hugo, Bruno
Bruno zawsze mi się podobało, ale to imię mojego byłego:p za resztę pomysłów dziekuje, przemyslimy:)
[/QUOTE]

No to Bruno oczywiście odpada 😉
Kuzynka męża wyszla za maż za anglika i mieszka w Londynie, ma synka Daniela.
Jeszcze mi się przypomniało Dawid, Alan, Konrad, Donald jak Tusk lub Trump😉 Sebastian, Samuel..
Jak dla mnie to Adam i Robert wygrywa 😀
 
reklama
Bruno zawsze mi się podobało, ale to imię mojego byłego:p za resztę pomysłów dziekuje, przemyslimy:)

No to Bruno oczywiście odpada 😉
Kuzynka męża wyszla za maż za anglika i mieszka w Londynie, ma synka Daniela.
Jeszcze mi się przypomniało Dawid, Alan, Konrad, Donald jak Tusk lub Trump😉 Sebastian, Samuel..
Jak dla mnie to Adam i Robert wygrywa 😀
[/QUOTE]
Kurde, Konrad też imię byłego heh. Wyglada, jakbym miała ich nie wiadomo ilu🤣 ja właśnie myślałam nad Danielem i Dawidem (Davidem tutaj) z tym, że David to tutaj takie imię Panow 50-60+, bardzo popularne w latach 60, choć obecnie też się je czasem daje. Jak mi się jakieś podoba, to mężowi nie i tak w kółko:D
 
Do góry