reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Nie ja mam juz skonczone 33!33+6
No ok,jutro masz skonczone 34.Wiadomo,nie jest zle,ale jakby sie urodzily,to czeka je jakies 3 tygodnie pobytu na patologii noworodka.Bo bardzo czesto pobyt dziecka "ciazowy"+pobyt na oddziale stanowi ta sume 37 tygodni pełnych,czyli ciazy donoszonej.Takze moze sprobuj spojrzec na to z tej strony-kazdy kolejny dzien dzieci w Twoim brzuchu przybliza Was do 37+0 (pelnej dojrzalosci oddechowej),jednoczesnie skracajac czas pobytu dzieci na patologii.
 
reklama
No ok,jutro masz skonczone 34.Wiadomo,nie jest zle,ale jakby sie urodzily,to czeka je jakies 3 tygodnie pobytu na patologii noworodka.Bo bardzo czesto pobyt dziecka "ciazowy"+pobyt na oddziale stanowi ta sume 37 tygodni pełnych,czyli ciazy donoszonej.Takze moze sproboj spojrzec na to z tej strony-kazdy kolejny dzien dzieci w Twoim brzuchu przybliza Was do 37+0 (pelnej dojrzalosci oddechowej),a jednoczesnie skracajac czas pobytu dzieci na patologii.
A jak to bywa w dzisiejszych czasach, dzieci nie można odwiedzać teraz w szpitalach jak leżą na patologii, więc lepiej mieć je w brzuchu, niż żeby tam same były.
 
A jak to bywa w dzisiejszych czasach, dzieci nie można odwiedzać teraz w szpitalach jak leżą na patologii, więc lepiej mieć je w brzuchu, niż żeby tam same były.
W Słupsku jeden wczesniak lezac wlasnie sam,juz bez mamy,zakazil sie koronawirusem.Nikt nie wie jak,a jednak.A dziecko pod respiratorem wyladowalo.
 
No ok,jutro masz skonczone 34.Wiadomo,nie jest zle,ale jakby sie urodzily,to czeka je jakies 3 tygodnie pobytu na patologii noworodka.Bo bardzo czesto pobyt dziecka "ciazowy"+pobyt na oddziale stanowi ta sume 37 tygodni pełnych,czyli ciazy donoszonej.Takze moze sprobuj spojrzec na to z tej strony-kazdy kolejny dzien dzieci w Twoim brzuchu przybliza Was do 37+0 (pelnej dojrzalosci oddechowej),jednoczesnie skracajac czas pobytu dzieci na patologii.
Tak tylko ze mnie to boli wszystko wraca nic nie pomogla ta pompa oni sami nie robia nadzieji bo to jest inna ciaza niz normalnie blizniacza
 
Jestem pewna, że Agnieszka chce najlepiej dla swoich dzieci i nie ma co na nią najeżdżać, że ma wytrzymać na siłę do 37tc. Z bliźniakami i tak osiągnęła super wynik, a nie znamy jej bólu, więc nie oceniajmy. Ona musi też myśleć o sobie, bo jednak te dzieci ktoś musi wychować po narodzinach. Nie od niej zależy kiedy ostatecznie urodzi, więc chyba takie gadanie "wytrzymaj do wtedy a wtedy" nie ma sensu.
 
Jestem pewna, że Agnieszka chce najlepiej dla swoich dzieci i nie ma co na nią najeżdżać, że ma wytrzymać na siłę do 37tc. Z bliźniakami i tak osiągnęła super wynik, a nie znamy jej bólu, więc nie oceniajmy. Ona musi też myśleć o sobie, bo jednak te dzieci ktoś musi wychować po narodzinach. Nie od niej zależy kiedy ostatecznie urodzi, więc chyba takie gadanie "wytrzymaj do wtedy a wtedy" nie ma sensu.
Ja nic takiego nie miałam na myśli, nawet napisałam, że w jej sytuacji to inna sprawa. Mówiłam tylko o tym, że waga nie zawsze oznacza, że dzidziuś jest rozwinięty w 100%.
 
reklama
Do góry