reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Duży chłopczyk. Późno te CC ciekawe czy sama nie zaczniesz rodzic jak tak blisko terminu. Czyli w poniedziałek nie idziesz na odział.
No lekarz mówi, że szyjką długa i zamknieta, więc nie ma sensu już teraz ciąć, skoro nic się nie dzieje, skierowanie w razie czego mam.
Dopiero w następny, więc opowiesz jak było 😁
Kochana, ja termin na 31, a cc dopiero 28🤭
Ja już liczyłam że się uwolnie, ale skoro trzeba, to trzeba wytrzymać. Przypomnij czemu będziesz miała cc ?
 
reklama
No lekarz mówi, że szyjką długa i zamknieta, więc nie ma sensu już teraz ciąć, skoro nic się nie dzieje, skierowanie w razie czego mam.
Dopiero w następny, więc opowiesz jak było 😁

Ja już liczyłam że się uwolnie, ale skoro trzeba, to trzeba wytrzymać. Przypomnij czemu będziesz miała cc ?
Zwężenie tętnicy mózgowej, mam zaświadczenie od neurologa, to będzie moja druga cesarka z tego powodu 😉
 
Zwężenie tętnicy mózgowej, mam zaświadczenie od neurologa, to będzie moja druga cesarka z tego powodu 😉
Rozumiem, więcej dzieci planujesz ?? Ja zawsze chciała trojeczke, ale nie wiem jak to się ma do cesarki, czy tyle cięć jest bezpiecznych.


ZUS mnie po raz kolejny zaskoczył, a myślałam że nic mnie nie zdziwi. Położna źle wystawiła L4 bez kodu B, więc zabrali mi wypłatę 🙄🙄🙄 ciekawe ile teraz będę czekała na decyzję. A wszystko to oczywiście pod koniec ciąży.
 
Rozumiem, więcej dzieci planujesz ?? Ja zawsze chciała trojeczke, ale nie wiem jak to się ma do cesarki, czy tyle cięć jest bezpiecznych.


ZUS mnie po raz kolejny zaskoczył, a myślałam że nic mnie nie zdziwi. Położna źle wystawiła L4 bez kodu B, więc zabrali mi wypłatę [emoji849][emoji849][emoji849] ciekawe ile teraz będę czekała na decyzję. A wszystko to oczywiście pod koniec ciąży.
Moj znajomy gin ma 6 z cc[emoji38][emoji38]takze do dzieła [emoji16]
 
09.01 rozpakowałyśmy się i My :)
3500, 55cm - dokładnie w termin porodu moja córka Iga przyszła na świat

nic nie zapowiadało, że to już bo i brzuch miałam jeszcze wysoko, i data z USG wskazywała połowę stycznia. w czwartek zaczęły się delikatne bóle, w piątek przybrały na sile i w sobotę rano odszedł czop i o godzinie 8 zgłosiliśmy się do szpitala ze skurczami co 4min i 4cm rozwarciem, córka przyszła na świat o godzinie 18:01
znieczulenie musiało być, nie dałam rady bez, dodatkowo pękło krocze więc jestem pozszywana, ale od środy jesteśmy już w domu :)
 
09.01 rozpakowałyśmy się i My :)
3500, 55cm - dokładnie w termin porodu moja córka Iga przyszła na świat

nic nie zapowiadało, że to już bo i brzuch miałam jeszcze wysoko, i data z USG wskazywała połowę stycznia. w czwartek zaczęły się delikatne bóle, w piątek przybrały na sile i w sobotę rano odszedł czop i o godzinie 8 zgłosiliśmy się do szpitala ze skurczami co 4min i 4cm rozwarciem, córka przyszła na świat o godzinie 18:01
znieczulenie musiało być, nie dałam rady bez, dodatkowo pękło krocze więc jestem pozszywana, ale od środy jesteśmy już w domu :)
Gratuluję! To nasze dziewczyny będą razem świętować:)
 
Gratuluję wszystkim rozpakowany ❤️

Ehh a ja tydzień przed cesarką popękalam na brzuchu i płakać mi się chce, liczyłam, że chociaż tego mi ciąża oszczędzi ;/
 
A ja mam pytanie czy karmicie piersia czy mlekiem modyfikowany?
Od wczoraj nie daje malej mojego mleka bo przez dwa dni taka byla nie spokojna plakala brzuszek miala twardy. I dzisiaj jak ręką odjal spokojne dziecko. I nie wiem czy trzeba dziecku dawać wode czy nie. Wszędzie piszą że nie ale pamiętam jak syn sie urodzil tez byl na mleku modyfikowany i mial zatwierdzenia to lekarz kazal podawać wody troszke. Ile ludzi tyle opini i juz zglupialam.
 
reklama
A ja mam pytanie czy karmicie piersia czy mlekiem modyfikowany?
Od wczoraj nie daje malej mojego mleka bo przez dwa dni taka byla nie spokojna plakala brzuszek miala twardy. I dzisiaj jak ręką odjal spokojne dziecko. I nie wiem czy trzeba dziecku dawać wode czy nie. Wszędzie piszą że nie ale pamiętam jak syn sie urodzil tez byl na mleku modyfikowany i mial zatwierdzenia to lekarz kazal podawać wody troszke. Ile ludzi tyle opini i juz zglupialam.
Zasada jest taka ze jak karmisz cycem to nie trzeba zadnej wody, jesli mm to mozesz sprobowac podac.
 
Do góry